Parzenie dobrej kawy to prawdziwa sztuka i dający olbrzymią satysfakcję rytuał. Odpowiednio dobrane akcesoria do kawy są więc niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni, niezależnie od tego jak przyrządzamy naszą ulubioną kawę.

   Wykonany z wysokiej jakości plastiku dzbanek angielskiej firmy Aerolatte, specjalizującej się od wielu lat w produkcji akcesoriów do kawy, to proste i pomysłowe udogodnienie dla każdego, kto potrzebuje doskonałej kawy przez cały dzień, a jednocześnie preferuje kawę pitą z mlekiem (podgrzanym, spienionym).

   Oferowany tutaj produkt to dzbanek do spieniania mleka firmy Aerolatte:

 • Dzbanek do spieniania mleka Aerolatte ma specjalnie i bardzo pomysłowo wykonane dno (skos).
 • Dzbanek do spieniania mleka Aerolatte umożliwia miksowanie nawet niewielkich ilości mleka, sosów do sałatek czy też dipów bez konieczności przechylania naczynia
 • Dzbanek do spieniania mleka Aerolatte może być używany w mikrofali do podgrzewania mleka potrzebnego do zrobienia kawy cappuccino czy caffe latte
 • Dzbanek do spieniania mleka Aerolatte ma pojemność ok. 0,4 - 0,5 litra
 • Wymiary dzbanka do spieniania mleka Aerolatte to: wysokość 14 cm, średnica ok. 9 cm
 • Nasza firma jest bezpośrednim importerem kawiarek i akcesoriów do kawy i herbaty Aerolatte.

 

   Więcej o firmie Aerolatte - producencie kawiarek, zaparzaczy oraz innych akcesoriów do herbaty i kawy:

   Firma Aerolatte, której produktów jesteśmy polskim dystrybutorem, to znany angielski producent akcesoriów do kawy i do herbaty. Początkowo firma Aerolatte specjalizowała się w produkcji ręcznych, elektrycznych spieniaczy do mleka. Z czasem poszerzyła znacząco swoją ofertę wchodząc szerzej na rynek specjalistycznych akcesoriów do kawy i do herbaty.

   W jej ofercie wyróżnia się aluminiowa kawiarka z porcelanowym dzbanuszkiem. Starannie wykonana i oryginalna w swoim rozwiązaniu kawiarka pozytywnie wyróżnia się na tle kawiarek dostępnych na naszym rynku.

   Także seria zaparzaczy do kawy Aerolatte typu "prasa francuska" wyróżnia się starannością wykonania, a przy tym bardzo przystępną ceną jak na produkt o takiej jakości. Zaparzacze do kawy Aerolatte wykonane są z najwyższej jakości stali w połączeniu z żaroodpornym szkłem.

   W naszej ofercie produktów Aerolatte znajdziecie Państwo również obsadkę do filtrów do kawy i do herbaty tzw. dripper czy wreszcie przykład sztandarowego produktu firmy Aerolatte: elektryczny mikser do mieszania sosów, dipów czy oczywiście do spieniania mleka.

   Firma Aerolatte cały czas poszukuje pomysłów na nowe produkty. W naszej ofercie są również plastikowe dzbanki Aerolatte z tak wyciętym dnem, aby ułatwiać miksowanie nawet niewielkiej ilości mleka, potrzebnej do zrobienia cappuccino czy latte.

   Akcesoria do kawy firmy Aerolatte są obowiązkowym elementem wyposażenia kuchni każdego miłośnika kawy czy herbaty.

 

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

Dzbanek do spieniania mleka Aerolatte

 • Marka: Aerolatte
 • Kod produktu: Aerolatte dzbanek do miksowania
 • Dostępność: 46
 • 34,00PLN

 • Netto: 27,64PLN

Tagi: dzbanek, plastikowy, z plastiku, do miksowania, do mleka, do mikrofali