• Ashdene Filiżanki porcelanowe do herbaty 16255 "stary ogród"

   "Stary ogród" to piękna i pełna życia linia akcesoriów kuchennych i porcelany do herbaty, dla których jako motyw przewodni projektanci z firmy Ashdene wybrali kolorowe motyle i kwiaty, które mają przywoływać ogrody naszego dzieciństwa. Dominującym kolorem jest ciepły róż. Z oferty pięknych akcesoriów kuchennych i porcelany do herbaty Ashdene "Stary ogród" wybraliśmy dla Państwa kubki porcelanowe i filiżanki do herbaty, porcelanowe kubki i dzbanki z sitkami do parzenia herbaty, porcelanowe zestawy tea for one do herbaty, talerzyki koktajlowe, trzyczęściowe patery z porcelany na ciastka czy wreszcie ręczniki kuchenne z doskonałej bawełny.

   Oferowany tu produkt to porcelanowa filiżanka do herbaty "Stary ogród" Ashdene:

 • Filiżanka do herbaty "Stary ogród" Ashdene wykonana jest z wysokiej jakości porcelany kostnej (bone china).
 • Wymiary porcelanowej filiżanki do herbaty "Stary ogród" Ashdene: wys. 6 cm x szer. 10 cm.
 • Średnica porcelanowego spodeczka pod filiżankę do herbaty "Stary ogród" Ashdene: 15 cm.
 • Pojemność porcelanowej filiżanki do herbaty "Stary ogród" Ashdene wynosi ok. 0,15 l.
 • Komplet: porcelanowa filiżanka do herbaty i spodeczek "Stary ogród" Ashdene zapakowane są w ozdobne pudełko.
 • Porcelanowa filiżanka do herbaty i spodeczek "Stary ogród" Ashdene nadają się do zmywarki.

 

   Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Ashdene - australijskim producencie akcesoriów kuchennych, tekstyliów kuchennych, porcelany do herbaty i kawy ...

   Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

   Firma Ashdene jest znana również na polskim rynku.

   Firma Ashdene jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, cenionym przez odbiorców szczególnie za wyjątkowy design i doskonałej jakości porcelanę kostną używaną do produkcji dzbanków, kubków czy filiżanek do herbaty i kawy. Ashdene cały czas intensywnie inwestuje w rozwój produktów, poszukuje nowych możliwości i śledzi najnowsze trendy rynkowe.

   Coraz większa rzesza Klientów firmy Ashdene docenia także projekty i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych jak rękawice, chwytaki, ręczniki czy fartuszki kuchenne, uzupełniających kolekcje porcelany do kawy i herbaty.

   Szeroka paleta produktów firmy Ashdene pogrupowana jest w piękne i wzajemnie uzupełniające się kolekcje. Każda z nich posiada graficzny element wiodący, rozwinięty i przełożony przez doświadczonych projektantów na wiele produktów. W skład kolekcji, występującej pod jedną nazwą, wchodzą akcesoria do kawy i do herbaty takie jak: kubki porcelanowe, dzbanki (w tym zestawy typu tea for one), filiżanki do herbaty i do kawy, talerzyki koktajlowe, cukiernice, mleczniki czy wreszcie dwu- lub trzyczęściowe patery na ciastka.

   Część związaną z serwowaniem kawy i herbaty uzupełniają piękne podkładki na stół, pod kubki lub pod zastawę, z polipropylenu lub podklejane korkiem, a także tace z melaminy czy zestawy śniadaniowe (kubek porcelanowy + tacka). Uzupełnieniem wielu kolekcji Ashdene są ściereczki kuchenne, eleganckie fartuszki czy wreszcie rękawice kuchenne i chwytaki do gorących naczyń.

   Zarówno porcelana jak i tacki, podkładki na stół, tekstylia kuchenne czy kubki i filiżanki do herbaty i kawy, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy Ashdene, wyróżniają się designem i starannym wykonaniem. Mogą one stać się z pewnością ozdobą każdego domu.

   Firma Ashdene dba również o to, aby ich produkty były efektownie pakowane. Wysokiej jakości, eleganckie kartoniki w różnych kształtach sprawiają, że porcelana tej firmy może być również doskonałym pomysłem na drobny upominek.

 

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

Ashdene Filiżanki porcelanowe do herbaty 16255 "stary ogród"

 • Marka: Ashdene
 • Kod produktu: 16255 Ashdene filiżanki "stary ogród"
 • Dostępność: 21
 • 58,00PLN

 • Netto: 47,15PLN

Tagi: filiżanka, ze spodeczkiem, do kawy, do herbaty, porcelanowa, z porcelany, Ashdene