• Ashdene Filiżanki porcelanowe 16611 "ptasie trele"

   Po sukcesie jaki odniósł motyw graficzny "Kwitnący Kwiat", Ashdene znów sięgnęło po pomysł jego autorki, Shell Rummel. Porcelana i akcesoria kuchenne "Birdsong - Ptasie trele" reprezentują styl i elegancję. Siedzące na gałęzi ptaki malowane są akwarelami, kolorami wybranymi z ciepłej i uspokajającej palety kolorów: złoty róż i zieleń. "Birdsong - Ptasie trele" to porcelana: kubki, filiżanki czy dzbanki, a także tacki melaminowe oraz tekstylia kuchenne.


   Oferowany tu produkt to porcelanowa filiżanka do herbaty "Ptasie trele" Ashdene:

 • Filiżanka do herbaty "Ptasie trele" Ashdene wykonana jest z wysokiej jakości porcelany kostnej (new bone china).
 • Wymiary porcelanowej filiżanki do herbaty "Ptasie trele" Ashdene: wys. 6,4 cm x szer. 9 cm.
 • Średnica porcelanowego spodeczka pod filiżankę do herbaty "Ptasie trele" Ashdene: 15,5 cm.
 • Pojemność porcelanowej filiżanki do herbaty "Ptasie trele" Ashdene wynosi ok. 0,25 l.
 • Komplet: porcelanowa filiżanka do herbaty i spodeczek "Ptasie trele" Ashdene zapakowane są w ozdobne pudełko.
 • Porcelanowa filiżanka do herbaty i spodeczek "Ptasie trele" Ashdene nadają się do mycia w zmywarce.


   Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Ashdene - australijskim producencie akcesoriów kuchennych, tekstyliów kuchennych, porcelany do herbaty i kawy ...

   Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

   Firma Ashdene jest znana również na polskim rynku.

   Firma Ashdene jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, cenionym przez odbiorców szczególnie za wyjątkowy design i doskonałej jakości porcelanę kostną używaną do produkcji dzbanków, kubków czy filiżanek do herbaty i kawy. Ashdene cały czas intensywnie inwestuje w rozwój produktów, poszukuje nowych możliwości i śledzi najnowsze trendy rynkowe.

   Coraz większa rzesza Klientów firmy Ashdene docenia także projekty i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych jak rękawice, chwytaki, ręczniki czy fartuszki kuchenne, uzupełniających kolekcje porcelany do kawy i herbaty.

   Szeroka paleta produktów firmy Ashdene pogrupowana jest w piękne i wzajemnie uzupełniające się kolekcje. Każda z nich posiada graficzny element wiodący, rozwinięty i przełożony przez doświadczonych projektantów na wiele produktów. W skład kolekcji, występującej pod jedną nazwą, wchodzą akcesoria do kawy i do herbaty takie jak: kubki porcelanowe, dzbanki (w tym zestawy typu tea for one), filiżanki do herbaty i do kawy, talerzyki koktajlowe, cukiernice, mleczniki czy wreszcie dwu- lub trzyczęściowe patery na ciastka.

   Część związaną z serwowaniem kawy i herbaty uzupełniają piękne podkładki na stół, pod kubki lub pod zastawę, z polipropylenu lub podklejane korkiem, a także tace z melaminy czy zestawy śniadaniowe (kubek porcelanowy + tacka). Uzupełnieniem wielu kolekcji Ashdene są ściereczki kuchenne, eleganckie fartuszki czy wreszcie rękawice kuchenne i chwytaki do gorących naczyń.

   Zarówno porcelana jak i tacki, podkładki na stół, tekstylia kuchenne czy kubki i filiżanki do herbaty i kawy, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy Ashdene, wyróżniają się designem i starannym wykonaniem. Mogą one stać się z pewnością ozdobą każdego domu.

   Firma Ashdene dba również o to, aby ich produkty były efektownie pakowane. Wysokiej jakości, eleganckie kartoniki w różnych kształtach sprawiają, że porcelana tej firmy może być również doskonałym pomysłem na drobny prezent.


Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

Ashdene Filiżanki porcelanowe 16611 "ptasie trele"

 • Marka: Ashdene
 • Kod produktu: 16611 Ashdene filiżanki "Ptasie trele"
 • Dostępność: 30
 • 40,00PLN

 • Netto: 32,52PLN

Tagi: filiżanka, ze spodeczkiem, do kawy, do herbaty, porcelanowa, z porcelany, Ashdene