• Ashdene Komplet cukiernica i mlecznik 16136 "drzewko życia"

   "Drzewko życia" to piękna i pełna witalnych kolorów linia akcesoriów kuchennych i porcelany do herbaty i kawy firmy Ashdene, których motywem przewodnim stało się stylizowane drzewko życia. Pełne kolorowych liści, kwiatów, ptaków, a przez to pełne pozytywnej energii i optymizmu. Z oferty akcesoriów kuchennych i porcelany do herbaty i kawy Ashdene "Drzewko życia" wybraliśmy dla Państwa m.in. porcelanowe dzbanki do herbaty, kubki porcelanowe, porcelanowe filiżanki do herbaty, zestawy tea for one do herbaty, różnych rozmiarów tacki i tace z melaminy a także tekstylia kuchenne i podkładki na stół.

   Oferowany tutaj produkt to komplet: porcelanowa cukiernica + dzbanuszek do mleka (mlecznik) Ashdene "Drzewko życia":

  • Cukiernica i dzbanuszek do mleka (mlecznik) Ashdene "Drzewko życia" wykonane są z porcelany kostnej (bone china).
  • Wymiary porcelanowej cukiernicy Ashdene "Drzewko życia": 110 mm x 80 mm.
  • Wymiary porcelanowego dzbanuszka do mleka Ashdene "Drzewko życia": 85 mm x 80 mm.
  • Sposób pakowania kompletu: porcelanowa cukiernica + porcelanowy dzbanuszek do mleka Ashdene "Drzewko życia": ozdobne, dekoracyjne pudełko prezentowe.
  • Porcelanowa cukiernica i dzbanuszek do mleka (mlecznik) nadają się do zmywarki.

 

   Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Ashdene - australijskim producencie akcesoriów kuchennych, tekstyliów kuchennych, porcelany do herbaty i kawy ...

   Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

   Firma Ashdene jest znana również na polskim rynku.

   Firma Ashdene jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, cenionym przez odbiorców szczególnie za wyjątkowy design i doskonałej jakości porcelanę kostną używaną do produkcji dzbanków, kubków czy filiżanek do herbaty i kawy. Ashdene cały czas intensywnie inwestuje w rozwój produktów, poszukuje nowych możliwości i śledzi najnowsze trendy rynkowe.

   Coraz większa rzesza Klientów firmy Ashdene docenia także projekty i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych jak rękawice, chwytaki, ręczniki czy fartuszki kuchenne, uzupełniających kolekcje porcelany do kawy i herbaty.

   Szeroka paleta produktów firmy Ashdene pogrupowana jest w piękne i wzajemnie uzupełniające się kolekcje. Każda z nich posiada graficzny element wiodący, rozwinięty i przełożony przez doświadczonych projektantów na wiele produktów. W skład kolekcji, występującej pod jedną nazwą, wchodzą akcesoria do kawy i do herbaty takie jak: kubki porcelanowe, dzbanki (w tym zestawy typu tea for one), filiżanki do herbaty i do kawy, talerzyki koktajlowe, cukiernice, mleczniki czy wreszcie dwu- lub trzyczęściowe patery na ciastka.

   Część związaną z serwowaniem kawy i herbaty uzupełniają piękne podkładki na stół, pod kubki lub pod zastawę, z polipropylenu lub podklejane korkiem, a także tace z melaminy czy zestawy śniadaniowe (kubek porcelanowy + tacka). Uzupełnieniem wielu kolekcji Ashdene są ściereczki kuchenne, eleganckie fartuszki czy wreszcie rękawice kuchenne i chwytaki do gorących naczyń.

   Zarówno porcelana jak i tacki, podkładki na stół, tekstylia kuchenne czy kubki i filiżanki do herbaty i kawy, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy Ashdene, wyróżniają się designem i starannym wykonaniem. Mogą one stać się z pewnością ozdobą każdego domu.

   Firma Ashdene dba również o to, aby ich produkty były efektownie pakowane. Wysokiej jakości, eleganckie kartoniki w różnych kształtach sprawiają, że porcelana tej firmy może być również doskonałym pomysłem na drobny upominek.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

 

  • Marka: Ashdene
  • Kod produktu: 16136 Ashdene cukiernica i mlecznik "drzewko życia"
  • Dostępność: 1
  • 96,00PLN

  • Netto: 78,05PLN

Tagi: cukiernica, mlecznik, porcelanowe, z porcelany, Ashdene