"Niebieski ptak" to linia akcesoriów kuchennych i porcelany do herbaty firmy Ashdene, których motywem przewodnim stał się mały niebieski, ptaszek z rodziny drozdów - błękitnik. Jego niebiesko-różowe ubarwienie wspaniale komponuje się z białym i różowym kolorem, który projektanci Ashdene wybrali jako kolor dominujący dla tej serii akcesoriów kuchennych i porcelany do herbaty. Z katalogu akcesoriów kuchennych i porcelany do herbaty Ashdene wzór "Niebieski ptak" wybraliśmy dla Państwa piękne kubki porcelanowe, kubki porcelanowe ze stalowymi zaparzaczami, porcelanowe zestawy do herbaty tea for one, porcelanowe filiżanki do herbaty, dwuczęściowe patery na ciastka oraz kosmetyczki.

   Oferowany tu produkt to duża kosmetyczka "Niebieski ptak" Ashdene:

  • Duża kosmetyczka "Niebieski ptak" australijskiej firmy Ashdene wykonana jest z PCW.
  • Duża kosmetyczka "Niebieski ptak" Ashdene jest zapinana na zamek błyskawiczny.
  • Wymiary kosmetyczki "Niebieski ptak" Ashdene: wys. 16,5 cm x dł. 24,5 cm x szer. 7,5 cm.


 

   Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Ashdene - australijskim producencie akcesoriów kuchennych, tekstyliów kuchennych, porcelany do herbaty i kawy ...

   Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

   Firma Ashdene jest znana również na polskim rynku.

   Firma Ashdene jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, cenionym przez odbiorców szczególnie za wyjątkowy design i doskonałej jakości porcelanę kostną używaną do produkcji dzbanków, kubków czy filiżanek do herbaty i kawy. Ashdene cały czas intensywnie inwestuje w rozwój produktów, poszukuje nowych możliwości i śledzi najnowsze trendy rynkowe.

   Coraz większa rzesza Klientów firmy Ashdene docenia także projekty i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych jak rękawice, chwytaki, ręczniki czy fartuszki kuchenne, uzupełniających kolekcje porcelany do kawy i herbaty.

   Szeroka paleta produktów firmy Ashdene pogrupowana jest w piękne i wzajemnie uzupełniające się kolekcje. Każda z nich posiada graficzny element wiodący, rozwinięty i przełożony przez doświadczonych projektantów na wiele produktów. W skład kolekcji, występującej pod jedną nazwą, wchodzą akcesoria do kawy i do herbaty takie jak: kubki porcelanowe, dzbanki (w tym zestawy typu tea for one), filiżanki do herbaty i do kawy, talerzyki koktajlowe, cukiernice, mleczniki czy wreszcie dwu- lub trzyczęściowe patery na ciastka.

   Część związaną z serwowaniem kawy i herbaty uzupełniają piękne podkładki na stół, pod kubki lub pod zastawę, z polipropylenu lub podklejane korkiem, a także tace z melaminy czy zestawy śniadaniowe (kubek porcelanowy + tacka). Uzupełnieniem wielu kolekcji Ashdene są ściereczki kuchenne, eleganckie fartuszki czy wreszcie rękawice kuchenne i chwytaki do gorących naczyń.

   Zarówno porcelana jak i tacki, podkładki na stół, tekstylia kuchenne czy kubki i filiżanki do herbaty i kawy, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy Ashdene, wyróżniają się designem i starannym wykonaniem. Mogą one stać się z pewnością ozdobą każdego domu.

   Firma Ashdene dba również o to, aby ich produkty były efektownie pakowane. Wysokiej jakości, eleganckie kartoniki w różnych kształtach sprawiają, że porcelana tej firmy może być również doskonałym pomysłem na drobny upominek.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

 

  • Marka: Ashdene
  • Kod produktu: 56005 Ashdene kosmetyczka duża "Niebieski ptak"
  • Dostępność: Wyprzedany
  • 34,00PLN

  • Netto: 27,64PLN

Produkty powiązane

Ashdene zestaw do herbaty tea for one 16248 "niebieski ptak"

Ashdene zestaw do herbaty tea for one 16248 "niebieski ptak"

   "Niebieski ptak" to linia akcesoriów kuchennych i porcelany do herbaty firmy Ashdene..

105,00PLN Netto: 85,37PLN

Ashdene Kosmetyczka mała 56004 "niebieski ptak"

Ashdene Kosmetyczka mała 56004 "niebieski ptak"

   "Niebieski ptak" to linia akcesoriów kuchennych i porcelany do herbaty firmy Ashdene..

30,00PLN Netto: 24,39PLN

Tagi: kosmetyczka, Ashdene, saszetka