"Genevieve" to elegancka linia porcelanowych kubków do herbaty firmy Ashdene. Kubki porcelanowe Ashdene "Genevieve" charakteryzują się miękkością, delikatnością i subtelnością zdobień, które z pewnością przypadną do gustu wielu. Każdy kubek porcelanowy Ashdene "Genevieve" posiada własne, wspaniałe wzory w jasnym różu, jasnym niebieskim, metalicznym srebrze czy złocie. Projekt tych eleganckich i bardzo kobiecych kubków porcelanowych przygotowało dla firmy Ashdene studio projektowe Print Create Australia.

   Oferowany tu produkt to kubek porcelanowy do herbaty Ashdene - "Genevieve - diamond blue"

  • Kubki porcelanowe do herbaty Ashdene "Genevieve - diamond blue" są to kubki na stopce, wykonane z wysokiej jakości porcelany kostnej.
  • Kubki porcelanowe do herbaty Ashdene "Genevieve - diamond blue" mają wymiary: wysokość 110 mm, średnica 90 mm.
  • Pojemność kubków porcelanowych do herbaty Ashdene "Genevieve - diamond blue": ok. 0,3 litra.
  • Kubki porcelanowe do herbaty Ashdene "Genevieve - diamond blue" zapakowane są w ozdobny, elegancki kartonik prezentowy.
  • Kubki porcelanowe do herbaty Ashdene "Genevieve - diamond blue" nadają się do zmywarki.

 

   Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Ashdene - australijskim producencie akcesoriów kuchennych, tekstyliów kuchennych, porcelany do herbaty i kawy ...

   Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

   Firma Ashdene jest znana również na polskim rynku.

   Firma Ashdene jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, cenionym przez odbiorców szczególnie za wyjątkowy design i doskonałej jakości porcelanę kostną używaną do produkcji dzbanków, kubków czy filiżanek do herbaty i kawy. Ashdene cały czas intensywnie inwestuje w rozwój produktów, poszukuje nowych możliwości i śledzi najnowsze trendy rynkowe.

   Coraz większa rzesza Klientów firmy Ashdene docenia także projekty i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych jak rękawice, chwytaki, ręczniki czy fartuszki kuchenne, uzupełniających kolekcje porcelany do kawy i herbaty.

   Szeroka paleta produktów firmy Ashdene pogrupowana jest w piękne i wzajemnie uzupełniające się kolekcje. Każda z nich posiada graficzny element wiodący, rozwinięty i przełożony przez doświadczonych projektantów na wiele produktów. W skład kolekcji, występującej pod jedną nazwą, wchodzą akcesoria do kawy i do herbaty takie jak: kubki porcelanowe, dzbanki (w tym zestawy typu tea for one), filiżanki do herbaty i do kawy, talerzyki koktajlowe, cukiernice, mleczniki czy wreszcie dwu- lub trzyczęściowe patery na ciastka.

   Część związaną z serwowaniem kawy i herbaty uzupełniają piękne podkładki na stół, pod kubki lub pod zastawę, z polipropylenu lub podklejane korkiem, a także tace z melaminy czy zestawy śniadaniowe (kubek porcelanowy + tacka). Uzupełnieniem wielu kolekcji Ashdene są ściereczki kuchenne, eleganckie fartuszki czy wreszcie rękawice kuchenne i chwytaki do gorących naczyń.

   Zarówno porcelana jak i tacki, podkładki na stół, tekstylia kuchenne czy kubki i filiżanki do herbaty i kawy, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy Ashdene, wyróżniają się designem i starannym wykonaniem. Mogą one stać się z pewnością ozdobą każdego domu.

   Firma Ashdene dba również o to, aby ich produkty były efektownie pakowane. Wysokiej jakości, eleganckie kartoniki w różnych kształtach sprawiają, że porcelana tej firmy może być również doskonałym pomysłem na drobny upominek.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

 

  • Marka: Ashdene
  • Kod produktu: 16446 Ashdene kubki porcelanowe "diamond blue"
  • Dostępność: 24
  • 44,00PLN

  • Netto: 35,77PLN

Produkty powiązane

Ashdene Kubek porcelanowy 16443 "brocade gold"

Ashdene Kubek porcelanowy 16443 "brocade gold"

   Oferowany tu produkt to kubek porcelanowy do herbaty Ashdene - "Genevieve - brocade gol..

44,00PLN Netto: 35,77PLN

Ashdene Kubek porcelanowy 16444 "daisy pink"

Ashdene Kubek porcelanowy 16444 "daisy pink"

   "Genevieve" to elegancka linia porcelanowych kubków do herbaty firmy Ashdene. Kubki ..

44,00PLN Netto: 35,77PLN

Ashdene Kubek porcelanowy 16445 "floral silver"

Ashdene Kubek porcelanowy 16445 "floral silver"

   "Genevieve" to elegancka linia porcelanowych kubków do herbaty firmy Ashdene. Kubki ..

44,00PLN Netto: 35,77PLN

Tagi: kubek, kubki, do kawy, do herbaty, porcelana, z porcelany, Ashdene