• Ashdene Kubek porcelanowy z zaparzaczem do herbaty 16340 "strzyżyk"

   "Plume & Perch Blue Wren - strzyżyk" to piękna linia akcesoriów kuchennych i porcelany do herbaty firmy Ashdene, która miała swój początek w serii kubków zdobionych rysunkami ptaków: wróbla, strzyżyka, ptaszka berri i ptaszka cytrynowego. Elementy graficzne tej kolekcji spodobały się Klientom tak bardzo, że firma postanowiła wykorzystać graficzny motyw strzyżyka na innych akcesoriach kuchennych i porcelanie do herbaty. Autorką projektów akcesoriów kuchennych i porcelany Ashdene "Strzyżyk" jest Daniella Germain. Dominującym elementem graficznym zdobiącym porcelanowe kubki, filiżanki do herbaty, dzbanki, zestawy tea for one, stojaki na ciastka, talerzyki koktajlowe czy bawełniane tekstylia kuchenne jak: chwytaki, rękawice, ściereczki i fartuchy jest piękny rysunek strzyżyka na delikatnym tle malowanym farbami wodnymi.

   Oferowany tu produkty to kubki porcelanowe z zaparzaczem do parzenia herbaty Ashdene - "Plume & Perch Blue Wren - strzyżyk"

 • Kubki porcelanowe Ashdene "Plume & Perch Blue Wren - strzyżyk" wykonane są z wysokiej jakości porcelany kostnej.
 • Kubki porcelanowe z zaparzaczem i przykrywką Ashdene "Plume & Perch Blue Wren - strzyżyk" mają wymiary: wysokość 140 mm, średnica 75 mm.
 • Pojemność kubków porcelanowych Ashdene "Plume & Perch Blue Wren - strzyżyk": ok. 0,3 litra.
 • Kubki porcelanowe Ashdene "Plume & Perch Blue Wren - strzyżyk" wyposażone są w stalowe zaparzacze do parzenia herbaty z wygodnym plastikowym uchwytem.
 • Komplet uzupełnia porcelanowa przykrywka kubka Ashdene "Plume & Perch Blue Wren - strzyżyk", która zapewnia odpowiednią temperaturę parzenia naparu
 • Kubki porcelanowe Ashdene "Plume & Perch Blue Wren - strzyżyk" zapakowane są w ozdobny, elegancki kartonik prezentowy.
 • Kubki porcelanowe Ashdene "Plume & Perch Blue Wren - strzyżyk" nadają się do zmywarki.

 

   Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Ashdene - australijskim producencie akcesoriów kuchennych, tekstyliów kuchennych, porcelany do herbaty i kawy ...

   Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

   Firma Ashdene jest znana również na polskim rynku.

   Firma Ashdene jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, cenionym przez odbiorców szczególnie za wyjątkowy design i doskonałej jakości porcelanę kostną używaną do produkcji dzbanków, kubków czy filiżanek do herbaty i kawy. Ashdene cały czas intensywnie inwestuje w rozwój produktów, poszukuje nowych możliwości i śledzi najnowsze trendy rynkowe.

   Coraz większa rzesza Klientów firmy Ashdene docenia także projekty i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych jak rękawice, chwytaki, ręczniki czy fartuszki kuchenne, uzupełniających kolekcje porcelany do kawy i herbaty.

   Szeroka paleta produktów firmy Ashdene pogrupowana jest w piękne i wzajemnie uzupełniające się kolekcje. Każda z nich posiada graficzny element wiodący, rozwinięty i przełożony przez doświadczonych projektantów na wiele produktów. W skład kolekcji, występującej pod jedną nazwą, wchodzą akcesoria do kawy i do herbaty takie jak: kubki porcelanowe, dzbanki (w tym zestawy typu tea for one), filiżanki do herbaty i do kawy, talerzyki koktajlowe, cukiernice, mleczniki czy wreszcie dwu- lub trzyczęściowe patery na ciastka.

   Część związaną z serwowaniem kawy i herbaty uzupełniają piękne podkładki na stół, pod kubki lub pod zastawę, z polipropylenu lub podklejane korkiem, a także tace z melaminy czy zestawy śniadaniowe (kubek porcelanowy + tacka). Uzupełnieniem wielu kolekcji Ashdene są ściereczki kuchenne, eleganckie fartuszki czy wreszcie rękawice kuchenne i chwytaki do gorących naczyń.

   Zarówno porcelana jak i tacki, podkładki na stół, tekstylia kuchenne czy kubki i filiżanki do herbaty i kawy, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy Ashdene, wyróżniają się designem i starannym wykonaniem. Mogą one stać się z pewnością ozdobą każdego domu.

   Firma Ashdene dba również o to, aby ich produkty były efektownie pakowane. Wysokiej jakości, eleganckie kartoniki w różnych kształtach sprawiają, że porcelana tej firmy może być również doskonałym pomysłem na drobny upominek.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

 

 • Marka: Ashdene
 • Kod produktu: 16340 Ashdene kubki z sitkiem "strzyżyk"
 • Dostępność: 17
 • 69,00PLN

 • Netto: 56,10PLN

Tagi: kubek, kubki, do kawy, do herbaty, porcelana, z porcelany, Ashdene, z sitkiem, z zaparzaczem