Na dekory kubków porcelanowych "Za żywopłotem" firma Ashdene zaczerpnęła pomysły ze świata leśnych zwierząt. Piękna porcelana i nowy uchwyt kubków świetnie współgrają z lekkimi i nowoczesnymi grafikami, których autorem jest Belinda Strong. W naszej ofercie znajdziecie Państwo cztery porcelanowe kubki "Za żywopłotem".

   Oferowany tu produkt to kubek porcelanowy do herbaty Ashdene - "Za żywopłotem - jeleń"

  • Kubki porcelanowe do herbaty Ashdene "Za żywopłotem - jeleń" wykonane są z wysokiej jakości porcelany kostnej (bone china).
  • Kubki porcelanowe do herbaty Ashdene "Za żywopłotem - jeleń" mają wymiary: wysokość 100 mm, średnica 80 mm.
  • Pojemność kubków porcelanowych do herbaty Ashdene "Za żywopłotem - jeleń": ok. 0,27 litra.
  • Kubki porcelanowe do herbaty Ashdene "Za żywopłotem - jeleń" zapakowane są w ozdobny, elegancki kartonik prezentowy.
  • Kubki porcelanowe do herbaty Ashdene "Za żywopłotem - jeleń" nadają się do zmywarki.

 

   Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Ashdene - australijskim producencie akcesoriów kuchennych, tekstyliów kuchennych, porcelany do herbaty i kawy ...

   Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

   Firma Ashdene jest znana również na polskim rynku.

   Firma Ashdene jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, cenionym przez odbiorców szczególnie za wyjątkowy design i doskonałej jakości porcelanę kostną używaną do produkcji dzbanków, kubków czy filiżanek do herbaty i kawy. Ashdene cały czas intensywnie inwestuje w rozwój produktów, poszukuje nowych możliwości i śledzi najnowsze trendy rynkowe.

   Coraz większa rzesza Klientów firmy Ashdene docenia także projekty i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych jak rękawice, chwytaki, ręczniki czy fartuszki kuchenne, uzupełniających kolekcje porcelany do kawy i herbaty.

   Szeroka paleta produktów firmy Ashdene pogrupowana jest w piękne i wzajemnie uzupełniające się kolekcje. Każda z nich posiada graficzny element wiodący, rozwinięty i przełożony przez doświadczonych projektantów na wiele produktów. W skład kolekcji, występującej pod jedną nazwą, wchodzą akcesoria do kawy i do herbaty takie jak: kubki porcelanowe, dzbanki (w tym zestawy typu tea for one), filiżanki do herbaty i do kawy, talerzyki koktajlowe, cukiernice, mleczniki czy wreszcie dwu- lub trzyczęściowe patery na ciastka.

   Część związaną z serwowaniem kawy i herbaty uzupełniają piękne podkładki na stół, pod kubki lub pod zastawę, z polipropylenu lub podklejane korkiem, a także tace z melaminy czy zestawy śniadaniowe (kubek porcelanowy + tacka). Uzupełnieniem wielu kolekcji Ashdene są ściereczki kuchenne, eleganckie fartuszki czy wreszcie rękawice kuchenne i chwytaki do gorących naczyń.

   Zarówno porcelana jak i tacki, podkładki na stół, tekstylia kuchenne czy kubki i filiżanki do herbaty i kawy, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy Ashdene, wyróżniają się designem i starannym wykonaniem. Mogą one stać się z pewnością ozdobą każdego domu.

   Firma Ashdene dba również o to, aby ich produkty były efektownie pakowane. Wysokiej jakości, eleganckie kartoniki w różnych kształtach sprawiają, że porcelana tej firmy może być również doskonałym pomysłem na drobny upominek.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

Ashdene Kubek porcelanowy 16284 "za żywopłotem - jeleń"

  • Marka: Ashdene
  • Kod produktu: 16284 Ashdene kubek porcelanowy "jeleń"
  • Dostępność: 21
  • 40,00PLN

  • Netto: 32,52PLN

Produkty powiązane

Ashdene Kubek porcelanowy 16285 "za żywopłotem - sowa"

Ashdene Kubek porcelanowy 16285 "za żywopłotem - sowa"

   Na dekory kubków porcelanowych "Za żywopłotem" firma Ashdene zaczerpnęła pomysły ze ..

40,00PLN Netto: 32,52PLN

Ashdene Kubek porcelanowy 16286 "za żywopłotem - zając"

Ashdene Kubek porcelanowy 16286 "za żywopłotem - zając"

   Na dekory kubków porcelanowych "Za żywopłotem" firma Ashdene zaczerpnęła pomysły ze ..

40,00PLN Netto: 32,52PLN

Ashdene Kubek porcelanowy 16287 "za żywopłotem - lis"

Ashdene Kubek porcelanowy 16287 "za żywopłotem - lis"

   Na dekory kubków porcelanowych "Za żywopłotem" firma Ashdene zaczerpnęła pomysły ze ..

40,00PLN Netto: 32,52PLN

Tagi: kubek, kubki, do kawy, do herbaty, porcelana, z porcelany, Ashdene