• Ashdene Kubek porcelanowy 16477 "zagrożone gatunki zwierząt - czerwonoogoniaste kakadu"

   "Zagrożone gatunki zwierząt" to piękna seria kubków porcelanowych firmy Ashdene. Kubki porcelanowe z tej serii są dedykowane zagrożonym gatunkom zwierząt. Autorka projektów starała się uchwycić piękno przyrody, która niestety odchodzi w przeszłość. Każde pudełko zawiera szczegółowe informacje na temat przedstawionego gatunku, z odniesieniami do stron internetowych, a także dodatkowe informacje dla pasjonatów przyrody (w jęz. ang.). Anne Bowman, autorka projektów kubków porcelanowych "Zagrożone gatunki zwierząt" jest urodzoną w Sydney ilustratorką i artystką. Obecnie z wyboru mieszka w Górach Błękitnych. Prowadzi tam ośrodek dla osieroconych i rannych zwierząt. To napełniło ją głębokim szacunkiem dla niezwykłych cech naszej fauny. Stanowi to także dla niej, jako ilustratora przyrody, nieocenione doświadczenie. Z oferty kubków porcelanowych "Zagrożone gatunki zwierząt" wybraliśmy dwa dekory.

   Oferowany tu produkt to duży kubek porcelanowy do herbaty Ashdene - "Zagrożone gatunki zwierząt - czerwonoogoniaste kakadu"

  • Kubki porcelanowe do herbaty Ashdene "Zagrożone gatunki zwierząt - czerwonoogoniaste kakadu" wykonane są z wysokiej jakości porcelany kostnej (bone china)
  • Kubki porcelanowe do herbaty Ashdene "Zagrożone gatunki zwierząt - czerwonoogoniaste kakadu"  mają wymiary: wysokość 95 mm, średnica 80 mm.
  • Pojemność kubków porcelanowych do herbaty Ashdene "Zagrożone gatunki zwierząt - czerwonoogoniaste kakadu" wynosi ok. 0,35 litra.
  • Kubki porcelanowe do herbaty Ashdene "Zagrożone gatunki zwierząt - czerwonoogoniaste kakadu" zapakowane są w ozdobny, elegancki kartonik prezentowy.
  • Kubki porcelanowe do herbaty Ashdene "Zagrożone gatunki zwierząt - czerwonoogoniaste kakadu" nadają się do zmywarki.

 

   Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Ashdene - australijskim producencie akcesoriów kuchennych, tekstyliów kuchennych, porcelany do herbaty i kawy ...

   Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

   Firma Ashdene jest znana również na polskim rynku.

   Firma Ashdene jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, cenionym przez odbiorców szczególnie za wyjątkowy design i doskonałej jakości porcelanę kostną używaną do produkcji dzbanków, kubków czy filiżanek do herbaty i kawy. Ashdene cały czas intensywnie inwestuje w rozwój produktów, poszukuje nowych możliwości i śledzi najnowsze trendy rynkowe.

   Coraz większa rzesza Klientów firmy Ashdene docenia także projekty i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych jak rękawice, chwytaki, ręczniki czy fartuszki kuchenne, uzupełniających kolekcje porcelany do kawy i herbaty.

   Szeroka paleta produktów firmy Ashdene pogrupowana jest w piękne i wzajemnie uzupełniające się kolekcje. Każda z nich posiada graficzny element wiodący, rozwinięty i przełożony przez doświadczonych projektantów na wiele produktów. W skład kolekcji, występującej pod jedną nazwą, wchodzą akcesoria do kawy i do herbaty takie jak: kubki porcelanowe, dzbanki (w tym zestawy typu tea for one), filiżanki do herbaty i do kawy, talerzyki koktajlowe, cukiernice, mleczniki czy wreszcie dwu- lub trzyczęściowe patery na ciastka.

   Część związaną z serwowaniem kawy i herbaty uzupełniają piękne podkładki na stół, pod kubki lub pod zastawę, z polipropylenu lub podklejane korkiem, a także tace z melaminy czy zestawy śniadaniowe (kubek porcelanowy + tacka). Uzupełnieniem wielu kolekcji Ashdene są ściereczki kuchenne, eleganckie fartuszki czy wreszcie rękawice kuchenne i chwytaki do gorących naczyń.

   Zarówno porcelana jak i tacki, podkładki na stół, tekstylia kuchenne czy kubki i filiżanki do herbaty i kawy, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy Ashdene, wyróżniają się designem i starannym wykonaniem. Mogą one stać się z pewnością ozdobą każdego domu.

   Firma Ashdene dba również o to, aby ich produkty były efektownie pakowane. Wysokiej jakości, eleganckie kartoniki w różnych kształtach sprawiają, że porcelana tej firmy może być również doskonałym pomysłem na drobny upominek.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

 

  • Marka: Ashdene
  • Kod produktu: 16477 Ashdene kubek porcelanowy "kakadu"
  • Dostępność: 19
  • 44,00PLN

  • Netto: 35,77PLN

Tagi: kubek, kubki, do kawy, do herbaty, porcelana, z porcelany, Ashdene