• Ashdene Obrazek w ramce 30013 "róża enchanted pink"

   "The Roses - róża" to wspaniałe i efektowne kubki porcelanowe Ashdene wykorzystujące jako motyw przewodni całości najwdzięczniejszy temat dla akcesoriów do kawy i herbaty, jeden z najbardziej uwielbianych przez ludzi kwiatów - różę. Oprócz wspaniałej grafiki, kolorystyki i kompozycji, wartość projektów Ashdene podnosi sama osoba ich autorki. Jenny Phillips to australijska artystka, której sława już dawno przekroczyła granice Australii. Jest ceniona na świecie właśnie za wspaniałe kompozycje florystyczne. Z katalogu Ashdene wybraliśmy do naszego sklepu kubki porcelanowe w efektownych pudełkach, tacki z melaminy, bawełniane tekstylia oraz urocze, małe kosmetyczki.

  Oferowany tu produkt to obrazek w ramce Ashdene - "The Roses - róża enchanted pink"

  • Ramka obrazka Ashdene "The Roses - róża enchanted pink" wykonana jest z MDF.
  • Ramka obrazka Ashdene "The Roses - róża enchanted pink" ma wymiary: długość 250 mm, szerokość 198 mm, grubość 15 mm.
  • Ramka obrazka Ashdene "The Roses - róża enchanted pink" posiada zarówno haczyk do powieszenia na ścianie, jak i podpórkę do postawienia.
  • Obrazek w ramce Ashdene "The Roses - róża enchanted pink" to zadrukowana papierowa wkładka o wymiarach 150 mm x 100 mm.

 

   Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Ashdene - australijskim producencie akcesoriów kuchennych, tekstyliów kuchennych, porcelany do herbaty i kawy ...

   Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

   Firma Ashdene jest znana również na polskim rynku.

   Firma Ashdene jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, cenionym przez odbiorców szczególnie za wyjątkowy design i doskonałej jakości porcelanę kostną używaną do produkcji dzbanków, kubków czy filiżanek do herbaty i kawy. Ashdene cały czas intensywnie inwestuje w rozwój produktów, poszukuje nowych możliwości i śledzi najnowsze trendy rynkowe.

   Coraz większa rzesza Klientów firmy Ashdene docenia także projekty i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych jak rękawice, chwytaki, ręczniki czy fartuszki kuchenne, uzupełniających kolekcje porcelany do kawy i herbaty.

   Szeroka paleta produktów firmy Ashdene pogrupowana jest w piękne i wzajemnie uzupełniające się kolekcje. Każda z nich posiada graficzny element wiodący, rozwinięty i przełożony przez doświadczonych projektantów na wiele produktów. W skład kolekcji, występującej pod jedną nazwą, wchodzą akcesoria do kawy i do herbaty takie jak: kubki porcelanowe, dzbanki (w tym zestawy typu tea for one), filiżanki do herbaty i do kawy, talerzyki koktajlowe, cukiernice, mleczniki czy wreszcie dwu- lub trzyczęściowe patery na ciastka.

   Część związaną z serwowaniem kawy i herbaty uzupełniają piękne podkładki na stół, pod kubki lub pod zastawę, z polipropylenu lub podklejane korkiem, a także tace z melaminy czy zestawy śniadaniowe (kubek porcelanowy + tacka). Uzupełnieniem wielu kolekcji Ashdene są ściereczki kuchenne, eleganckie fartuszki czy wreszcie rękawice kuchenne i chwytaki do gorących naczyń.

   Zarówno porcelana jak i tacki, podkładki na stół, tekstylia kuchenne czy kubki i filiżanki do herbaty i kawy, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy Ashdene, wyróżniają się designem i starannym wykonaniem. Mogą one stać się z pewnością ozdobą każdego domu.

   Firma Ashdene dba również o to, aby ich produkty były efektownie pakowane. Wysokiej jakości, eleganckie kartoniki w różnych kształtach sprawiają, że porcelana tej firmy może być również doskonałym pomysłem na drobny upominek.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

 

  • Marka: Ashdene
  • Kod produktu: 30013 Ashdene obrazek w ramce "enchanted pink"
  • Dostępność: 3
  • 34,00PLN

  • Netto: 27,64PLN

Produkty powiązane

Ashdene Obrazek w ramce 30014 "róża tango yellow"

Ashdene Obrazek w ramce 30014 "róża tango yellow"

   "The Roses - róża" to wspaniałe i efektowne kubki porcelanowe Ashdene wykorzystujące..

34,00PLN Netto: 27,64PLN

Ashdene Obrazek w ramce 30015 "róża henri matisse stripe"

Ashdene Obrazek w ramce 30015 "róża henri matisse stripe"

   "The Roses - róża" to wspaniałe i efektowne kubki porcelanowe Ashdene wykorzystujące..

34,00PLN Netto: 27,64PLN

Tagi: Ashdene, obrazek, ramka, mdf