"Maki" to linia akcesoriów kuchennych i porcelany do herbaty i kawy firmy Ashdene, dla których jako motyw przewodni wybrano kwiaty dzikiego maku. Akcesoria kuchenne i porcelana do herbaty i kawy "Maki" zilustrowane zostały przez wiodącą australijską artystkę specjalizującą się w motywach botanicznych - Jenny Phillips. Zielone pędy i szkarłatne kwiaty maku na pięknej białej porcelanie dają doskonały i niepowtarzalny efekt. Piękną porcelanę "Maki" Ashdene, a więc porcelanowe dzbanki do herbaty, porcelanowe kubki czy filiżanki do herbaty i kawy uzupełniają tekstylia kuchenne, a wśród nich chwytaki do naczyń, ręczniki czy rękawice kuchenne.

   Oferowany tu produkt to ociekacz na herbatę Ashdene "Maki"

  • Ociekacze na herbatę Ashdene "Maki" są wykonane z melaminy (100%).
  • Ociekacze na herbatę Ashdene "Maki" mają wymiary: 95 mm x 74 mm.

 

   Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Ashdene - australijskim producencie akcesoriów kuchennych, tekstyliów kuchennych, porcelany do herbaty i kawy ...

   Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

   Firma Ashdene jest znana również na polskim rynku.

   Firma Ashdene jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, cenionym przez odbiorców szczególnie za wyjątkowy design i doskonałej jakości porcelanę kostną używaną do produkcji dzbanków, kubków czy filiżanek do herbaty i kawy. Ashdene cały czas intensywnie inwestuje w rozwój produktów, poszukuje nowych możliwości i śledzi najnowsze trendy rynkowe.

   Coraz większa rzesza Klientów firmy Ashdene docenia także projekty i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych jak rękawice, chwytaki, ręczniki czy fartuszki kuchenne, uzupełniających kolekcje porcelany do kawy i herbaty.

   Szeroka paleta produktów firmy Ashdene pogrupowana jest w piękne i wzajemnie uzupełniające się kolekcje. Każda z nich posiada graficzny element wiodący, rozwinięty i przełożony przez doświadczonych projektantów na wiele produktów. W skład kolekcji, występującej pod jedną nazwą, wchodzą akcesoria do kawy i do herbaty takie jak: kubki porcelanowe, dzbanki (w tym zestawy typu tea for one), filiżanki do herbaty i do kawy, talerzyki koktajlowe, cukiernice, mleczniki czy wreszcie dwu- lub trzyczęściowe patery na ciastka.

   Część związaną z serwowaniem kawy i herbaty uzupełniają piękne podkładki na stół, pod kubki lub pod zastawę, z polipropylenu lub podklejane korkiem, a także tace z melaminy czy zestawy śniadaniowe (kubek porcelanowy + tacka). Uzupełnieniem wielu kolekcji Ashdene są ściereczki kuchenne, eleganckie fartuszki czy wreszcie rękawice kuchenne i chwytaki do gorących naczyń.

   Zarówno porcelana jak i tacki, podkładki na stół, tekstylia kuchenne czy kubki i filiżanki do herbaty i kawy, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy Ashdene, wyróżniają się designem i starannym wykonaniem. Mogą one stać się z pewnością ozdobą każdego domu.

   Firma Ashdene dba również o to, aby ich produkty były efektownie pakowane. Wysokiej jakości, eleganckie kartoniki w różnych kształtach sprawiają, że porcelana tej firmy może być również doskonałym pomysłem na drobny upominek.

 

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

Ashdene Ociekacz na herbatę 90595 "maki"

  • Marka: Ashdene
  • Kod produktu: 90595 Ashdene ociekacz "maki"
  • Dostępność: 104
  • 6,00PLN

  • Netto: 4,88PLN

Produkty powiązane

Ashdene Kubek porcelanowy 16431 "maki"

Ashdene Kubek porcelanowy 16431 "maki"

   "Maki" to linia akcesoriów kuchennych i porcelany do herbaty i kawy firmy Ashdene, d..

44,00PLN Netto: 35,77PLN

Ashdene Filiżanki porcelanowe do herbaty 16432 "maki"

Ashdene Filiżanki porcelanowe do herbaty 16432 "maki"

   "Maki" to akcesoria kuchenne i porcelana do herbaty firmy Ashdene, dla których jako ..

59,00PLN Netto: 47,97PLN

Ashdene Dzbanek porcelanowy z zaparzaczem do herbaty 16433 "maki"

Ashdene Dzbanek porcelanowy z zaparzaczem do herbaty 16433 "maki"

   "Maki" to akcesoria kuchenne i porcelana do herbaty firmy Ashdene, dla których jako ..

195,00PLN Netto: 158,54PLN

Ashdene Chwytak do gorących naczyń 41055 "maki"

Ashdene Chwytak do gorących naczyń 41055 "maki"

   "Maki" to linia akcesoriów kuchennych firmy Ashdene, dla których jako motyw przewodn..

20,00PLN Netto: 16,26PLN

Tagi: podstawka, na herbatę, z melaminy, melamina, Ashdene