„Kwitnący kwiat” to porcelana do kawy i herbaty, tekstylia kuchenne i inne akcesoria do kuchni Ashdene, dla których motywem przewodnim stał się piękny, niebieski kwiat w pełnym rozkwicie. Autorka projektów wykorzystanych przez firmę Ashdene na porcelanie i bawełnie, Shell Rummel, użyła subtelnej i delikatnej kreski, a także koloru odwołującego się do stylu nowoczesnej i eleganckiej kobiety. Ci, którzy cenią sztukę, elegancję i artystyczne pragnienie poszukiwania autentyczności i wyrafinowania zachwycą się delikatną miękkością i wspaniałą przejrzystością tych akwareli. Kwitnący kwiat” to między innymi piękne dzbanki do herbaty lub kawy, duże kubki porcelanowe do herbaty, kubki ze stalowymi zaparzaczami, filiżanki o pięknym kształcie. Całość uzupełniają mlecznik, cukiernica, talerzyki porcelanowe czy tekstylia kuchenne. Do naszego salonu lub sypialni Kwitnący kwiat” proponuje także poduszki.

   Oferowany tu produkt to poduszka Ashdene "Kwitnący kwiat - krzak róży"

 • Poszewka poduszki Ashdene "Kwitnący kwiat - krzak róży" wykonana jest z bawełny - 230g.
 • Wnętrze poduszki Ashdene "Kwitnący kwiat - krzak róży" wykonane jest z poliestru.
 • Poszewka poduszki Ashdene "Kwitnący kwiat - krzak róży" zapinana jest na suwak.
 • Poduszka Ashdene "Kwitnący kwiat - krzak róży" ma wymiary: 45 cm x 45 cm.
 • Poduszka Ashdene "Kwitnący kwiat - krzak róży" nadaje się do prania.
 • Poszewka poduszki Ashdene "Kwitnący kwiat - krzak róży" także nadaje się do prania - w 30st. C.

 

   Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Ashdene - australijskim producencie akcesoriów kuchennych, tekstyliów kuchennych, porcelany do herbaty i kawy ...

   Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

   Firma Ashdene jest znana również na polskim rynku.

   Firma Ashdene jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, cenionym przez odbiorców szczególnie za wyjątkowy design i doskonałej jakości porcelanę kostną używaną do produkcji dzbanków, kubków czy filiżanek do herbaty i kawy. Ashdene cały czas intensywnie inwestuje w rozwój produktów, poszukuje nowych możliwości i śledzi najnowsze trendy rynkowe.

   Coraz większa rzesza Klientów firmy Ashdene docenia także projekty i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych jak rękawice, chwytaki, ręczniki czy fartuszki kuchenne, uzupełniających kolekcje porcelany do kawy i herbaty.

   Szeroka paleta produktów firmy Ashdene pogrupowana jest w piękne i wzajemnie uzupełniające się kolekcje. Każda z nich posiada graficzny element wiodący, rozwinięty i przełożony przez doświadczonych projektantów na wiele produktów. W skład kolekcji, występującej pod jedną nazwą, wchodzą akcesoria do kawy i do herbaty takie jak: kubki porcelanowe, dzbanki (w tym zestawy typu tea for one), filiżanki do herbaty i do kawy, talerzyki koktajlowe, cukiernice, mleczniki czy wreszcie dwu- lub trzyczęściowe patery na ciastka.

   Część związaną z serwowaniem kawy i herbaty uzupełniają piękne podkładki na stół, pod kubki lub pod zastawę, z polipropylenu lub podklejane korkiem, a także tace z melaminy czy zestawy śniadaniowe (kubek porcelanowy + tacka). Uzupełnieniem wielu kolekcji Ashdene są ściereczki kuchenne, eleganckie fartuszki czy wreszcie rękawice kuchenne i chwytaki do gorących naczyń.

   Zarówno porcelana jak i tacki, podkładki na stół, tekstylia kuchenne czy kubki i filiżanki do herbaty i kawy, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy Ashdene, wyróżniają się designem i starannym wykonaniem. Mogą one stać się z pewnością ozdobą każdego domu.

   Firma Ashdene dba również o to, aby ich produkty były efektownie pakowane. Wysokiej jakości, eleganckie kartoniki w różnych kształtach sprawiają, że porcelana tej firmy może być również doskonałym pomysłem na drobny upominek.

 

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

Ashdene Poduszka duża 46038 "kwitnący kwiat - krzak róży"

 • Marka: Ashdene
 • Kod produktu: 46038 Ashdene poduszka
 • Dostępność: 12
 • 76,00PLN

 • Netto: 61,79PLN

Produkty powiązane

Ashdene Poduszka duża 46037 "kwitnący kwiat - róża"

Ashdene Poduszka duża 46037 "kwitnący kwiat - róża"

   „Kwitnący kwiat” to porcelana do kawy i herbaty, tekstylia kuchenne i inne akces..

76,00PLN Netto: 61,79PLN

Tagi: ashdene, poduszka, poduszki