• Ashdene Poduszka duża Peacock 46282

   Seria efektownych poduszek poszerza ofertę firmy Ashdene o produkty dekoracyjne do salonu i sypialni. Kolorowe i fantazyjnie zdobione poduszki są doskonałym pomysłem na upiększenie naszego domu bez potrzeby wydawania dużych kwot pieniędzy. Pięknym motywem przewodnim linii poduszek Ashdene stały się elementy roślinne i zwierzęce oraz twarze kultowych aktorek z poprzedniego stulecia - Marylin i Audrey. Poduszki produkowane są w dwóch wielkościach i charakteryzują się bardzo starannym, wytrzymałym wykończeniem. Poduszki wykonane są z poliestru imitującego przyjemny w dotyku aksamit.

   Oferowany tu produkt to duża poduszka Ashdene "Paw"

  • Duża poduszka Ashdene "Paw" wykonana jest z poliestru imitującego aksamit.
  • Wnętrze dużej poduszki Ashdene "Paw" jest wymienne.
  • Poszewka dużej poduszki Ashdene "Paw" zapinana jest na suwak.
  • Duża poduszka Ashdene "Paw" ma wymiary: 45 cm x 45 cm.
  • Duża poduszka Ashdene "Paw" nadaje się do prania.

 

   Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Ashdene - australijskim producencie akcesoriów kuchennych, tekstyliów kuchennych, porcelany do herbaty i kawy ...

   Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

   Firma Ashdene jest znana również na polskim rynku.

   Firma Ashdene jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, cenionym przez odbiorców szczególnie za wyjątkowy design i doskonałej jakości porcelanę kostną używaną do produkcji dzbanków, kubków czy filiżanek do herbaty i kawy. Ashdene cały czas intensywnie inwestuje w rozwój produktów, poszukuje nowych możliwości i śledzi najnowsze trendy rynkowe.

   Coraz większa rzesza Klientów firmy Ashdene docenia także projekty i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych jak rękawice, chwytaki, ręczniki czy fartuszki kuchenne, uzupełniających kolekcje porcelany do kawy i herbaty.

   Szeroka paleta produktów firmy Ashdene pogrupowana jest w piękne i wzajemnie uzupełniające się kolekcje. Każda z nich posiada graficzny element wiodący, rozwinięty i przełożony przez doświadczonych projektantów na wiele produktów. W skład kolekcji, występującej pod jedną nazwą, wchodzą akcesoria do kawy i do herbaty takie jak: kubki porcelanowe, dzbanki (w tym zestawy typu tea for one), filiżanki do herbaty i do kawy, talerzyki koktajlowe, cukiernice, mleczniki czy wreszcie dwu- lub trzyczęściowe patery na ciastka.

   Część związaną z serwowaniem kawy i herbaty uzupełniają piękne podkładki na stół, pod kubki lub pod zastawę, z polipropylenu lub podklejane korkiem, a także tace z melaminy czy zestawy śniadaniowe (kubek porcelanowy + tacka). Uzupełnieniem wielu kolekcji Ashdene są ściereczki kuchenne, eleganckie fartuszki czy wreszcie rękawice kuchenne i chwytaki do gorących naczyń.

   Zarówno porcelana jak i tacki, podkładki na stół, tekstylia kuchenne czy kubki i filiżanki do herbaty i kawy, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy Ashdene, wyróżniają się designem i starannym wykonaniem. Mogą one stać się z pewnością ozdobą każdego domu.

   Firma Ashdene dba również o to, aby ich produkty były efektownie pakowane. Wysokiej jakości, eleganckie kartoniki w różnych kształtach sprawiają, że porcelana tej firmy może być również doskonałym pomysłem na drobny upominek.

 

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

Ashdene Poduszka duża Peacock 46282

  • Marka: Ashdene
  • Kod produktu: 46282 Ashdene poduszka duża Peacock
  • Dostępność: 9
  • 76,00PLN

  • Netto: 61,79PLN

Tagi: ashdene, poduszka, poduszki