„Kwitnący kwiat” to porcelana do kawy i herbaty, tekstylia kuchenne i inne akcesoria do kuchni Ashdene, dla których motywem przewodnim stał się piękny, niebieski kwiat w pełnym rozkwicie. Autorka projektów wykorzystanych przez firmę Ashdene na porcelanie i bawełnie, Shell Rummel, użyła subtelnej i delikatnej kreski, a także koloru odwołującego się do stylu nowoczesnej i eleganckiej kobiety. Ci, którzy cenią sztukę, elegancję i artystyczne pragnienie poszukiwania autentyczności i wyrafinowania zachwycą się delikatną miękkością i wspaniałą przejrzystością tych akwareli. Kwitnący kwiat” to między innymi piękne dzbanki do herbaty lub kawy, duże kubki porcelanowe do herbaty, kubki ze stalowymi zaparzaczami, filiżanki o pięknym kształcie. Całość uzupełniają mlecznik, cukiernica, talerzyki porcelanowe czy tekstylia kuchenne. Do naszego salonu lub sypialni Kwitnący kwiat” proponuje także poduszki.

   Oferowany tutaj produkt to ręcznik kuchenny Ashdene "Kwitnący kwiat"

  • Ręcznik kuchenny Ashdene "Kwitnący kwiat" wykonany jest z wysokiej jakości bawełny (230 g)
  • Wymiary ręcznika kuchennego Ashdene "Kwitnący kwiat": długość 70 cm, szerokość 50 cm
  • Wymiary ręcznika kuchennego Ashdene "Kwitnący kwiat" po złożeniu: długość 36 cm, szerokość 18 cm.

 

   Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Ashdene - australijskim producencie akcesoriów kuchennych, tekstyliów kuchennych, porcelany do herbaty i kawy ...

   Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

   Firma Ashdene jest znana również na polskim rynku.

   Firma Ashdene jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, cenionym przez odbiorców szczególnie za wyjątkowy design i doskonałej jakości porcelanę kostną używaną do produkcji dzbanków, kubków czy filiżanek do herbaty i kawy. Ashdene cały czas intensywnie inwestuje w rozwój produktów, poszukuje nowych możliwości i śledzi najnowsze trendy rynkowe.

   Coraz większa rzesza Klientów firmy Ashdene docenia także projekty i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych jak rękawice, chwytaki, ręczniki czy fartuszki kuchenne, uzupełniających kolekcje porcelany do kawy i herbaty.

   Szeroka paleta produktów firmy Ashdene pogrupowana jest w piękne i wzajemnie uzupełniające się kolekcje. Każda z nich posiada graficzny element wiodący, rozwinięty i przełożony przez doświadczonych projektantów na wiele produktów. W skład kolekcji, występującej pod jedną nazwą, wchodzą akcesoria do kawy i do herbaty takie jak: kubki porcelanowe, dzbanki (w tym zestawy typu tea for one), filiżanki do herbaty i do kawy, talerzyki koktajlowe, cukiernice, mleczniki czy wreszcie dwu- lub trzyczęściowe patery na ciastka.

   Część związaną z serwowaniem kawy i herbaty uzupełniają piękne podkładki na stół, pod kubki lub pod zastawę, z polipropylenu lub podklejane korkiem, a także tace z melaminy czy zestawy śniadaniowe (kubek porcelanowy + tacka). Uzupełnieniem wielu kolekcji Ashdene są ściereczki kuchenne, eleganckie fartuszki czy wreszcie rękawice kuchenne i chwytaki do gorących naczyń.

   Zarówno porcelana jak i tacki, podkładki na stół, tekstylia kuchenne czy kubki i filiżanki do herbaty i kawy, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy Ashdene, wyróżniają się designem i starannym wykonaniem. Mogą one stać się z pewnością ozdobą każdego domu.

   Firma Ashdene dba również o to, aby ich produkty były efektownie pakowane. Wysokiej jakości, eleganckie kartoniki w różnych kształtach sprawiają, że porcelana tej firmy może być również doskonałym pomysłem na drobny upominek.

 

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

Ashdene Ręcznik kuchenny 40052 "kwitnący kwiat"

  • Marka: Ashdene
  • Kod produktu: 40052 Ashdene ręcznik kuchenny "kwitnący kwiat"
  • Dostępność: 31
  • 34,00PLN

  • Netto: 27,64PLN

Produkty powiązane

Ashdene Fartuch kuchenny 41060 "kwitnący kwiat"

Ashdene Fartuch kuchenny 41060 "kwitnący kwiat"

   „Kwitnący kwiat” to porcelana do kawy i herbaty, tekstylia kuchenne i inne akcesoria..

74,00PLN Netto: 60,16PLN

Ashdene Rękawica kuchenna 41059 "kwitnący kwiat"

Ashdene Rękawica kuchenna 41059 "kwitnący kwiat"

   „Kwitnący kwiat” to porcelana do kawy i herbaty, tekstylia kuchenne i inne akcesoria..

38,00PLN Netto: 30,89PLN

Ashdene Chwytak do gorących naczyń 41058 "kwitnący kwiat"

Ashdene Chwytak do gorących naczyń 41058 "kwitnący kwiat"

   „Kwitnący kwiat” to porcelana do kawy i herbaty, tekstylia kuchenne i inne akcesoria..

19,00PLN Netto: 15,45PLN

Tagi: ręcznik, ręczniczek, ścierka, ściereczka, Ashdene