Ashdene "It's All About Meow - psotne kotki" to oferta akcesoriów kuchennych i porcelanowych kubków do herbaty firmy Ashdene stworzona specjalnie dla miłośników kotów. Autorem ujmującej i słodkiej grafiki dla akcesoriów kuchennych, porcelany i tekstyliów Ashdene "It's All About Meow - psotne kotki" jest Bob Bowdige. Dominującym kolorem jest pastelowy róż, uzupełniony czystymi kolorami: niebieskim, żółtym i zielonym, wziętymi również z palety pasteli. "Psotne kotki" Ashdene to m.in piękne kubki porcelanowe do herbaty, tacki, a także tekstylia kuchenne (rękawice, chwytaki do garnka, ściereczki i fartuchy kuchenne). Całość uzupełniają małe saszetki zdobione tymi samymi kolorami i elementami graficznymi, jak porcelana do herbaty i tekstylia.

   Oferowany tutaj produkt to rękawica kuchenna Ashdene "Psotne kotki"

  • Rękawica kuchenna Ashdene "Psotne kotki" wykonana jest z wysokiej jakości, wielowarstwowej bawełny (180 g).
  • Wymiary rękawicy kuchennej Ashdene "Psotne kotki": długość 37 cm, szerokość 20 cm.

 

   Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Ashdene - australijskim producencie akcesoriów kuchennych, tekstyliów kuchennych, porcelany do herbaty i kawy ...

   Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

   Firma Ashdene jest znana również na polskim rynku.

   Firma Ashdene jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, cenionym przez odbiorców szczególnie za wyjątkowy design i doskonałej jakości porcelanę kostną używaną do produkcji dzbanków, kubków czy filiżanek do herbaty i kawy. Ashdene cały czas intensywnie inwestuje w rozwój produktów, poszukuje nowych możliwości i śledzi najnowsze trendy rynkowe.

   Coraz większa rzesza Klientów firmy Ashdene docenia także projekty i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych jak rękawice, chwytaki, ręczniki czy fartuszki kuchenne, uzupełniających kolekcje porcelany do kawy i herbaty.

   Szeroka paleta produktów firmy Ashdene pogrupowana jest w piękne i wzajemnie uzupełniające się kolekcje. Każda z nich posiada graficzny element wiodący, rozwinięty i przełożony przez doświadczonych projektantów na wiele produktów. W skład kolekcji, występującej pod jedną nazwą, wchodzą akcesoria do kawy i do herbaty takie jak: kubki porcelanowe, dzbanki (w tym zestawy typu tea for one), filiżanki do herbaty i do kawy, talerzyki koktajlowe, cukiernice, mleczniki czy wreszcie dwu- lub trzyczęściowe patery na ciastka.

   Część związaną z serwowaniem kawy i herbaty uzupełniają piękne podkładki na stół, pod kubki lub pod zastawę, z polipropylenu lub podklejane korkiem, a także tace z melaminy czy zestawy śniadaniowe (kubek porcelanowy + tacka). Uzupełnieniem wielu kolekcji Ashdene są ściereczki kuchenne, eleganckie fartuszki czy wreszcie rękawice kuchenne i chwytaki do gorących naczyń.

   Zarówno porcelana jak i tacki, podkładki na stół, tekstylia kuchenne czy kubki i filiżanki do herbaty i kawy, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy Ashdene, wyróżniają się designem i starannym wykonaniem. Mogą one stać się z pewnością ozdobą każdego domu.

   Firma Ashdene dba również o to, aby ich produkty były efektownie pakowane. Wysokiej jakości, eleganckie kartoniki w różnych kształtach sprawiają, że porcelana tej firmy może być również doskonałym pomysłem na drobny upominek.

 

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

 

  • Marka: Ashdene
  • Kod produktu: 41045 Ashdene rękawica kuchenna "psotne kotki"
  • Dostępność: 10
  • 35,00PLN

  • Netto: 28,46PLN

Produkty powiązane

Ashdene Fartuch kuchenny 41043 "psotne kotki"

Ashdene Fartuch kuchenny 41043 "psotne kotki"

   "It's All About Meow - psotne kotki" to linia akcesoriów kuchennych i porcelany do h..

79,00PLN Netto: 64,23PLN

Ashdene Ręcznik kuchenny 40043 "psotne kotki"

Ashdene Ręcznik kuchenny 40043 "psotne kotki"

   Oferowany tutaj produkt to ręcznik kuchenny Ashdene "Psotne kotki" Ręcznik k..

33,00PLN Netto: 26,83PLN

Ashdene Chwytak do naczyń 41044 "psotne kotki"

Ashdene Chwytak do naczyń 41044 "psotne kotki"

   Ashdene "It's All About Meow - psotne kotki" to oferta akcesoriów kuchennych firmy A..

19,00PLN Netto: 15,45PLN

Tagi: rękawica, chwytak, do naczyń, Ashdene