• Ashdene Saszetka mała 56011 "psotne kotki" żółta

   Ashdene "It's All About Meow - psotne kotki" to oferta akcesoriów kuchennych i porcelanowych kubków do herbaty firmy Ashdene stworzona specjalnie dla miłośników kotów. Autorem ujmującej i słodkiej grafiki dla akcesoriów kuchennych, porcelany i tekstyliów Ashdene "It's All About Meow - psotne kotki" jest Bob Bowdige. Dominującym kolorem jest pastelowy róż, uzupełniony czystymi kolorami: niebieskim, żółtym i zielonym, wziętymi również z palety pasteli. "Psotne kotki" Ashdene to m.in piękne kubki porcelanowe do herbaty, tacki, a także tekstylia kuchenne (rękawice, chwytaki do garnka, ściereczki i fartuchy kuchenne). Całość uzupełniają małe saszetki zdobione tymi samymi kolorami i elementami graficznymi, jak porcelana do herbaty i tekstylia.

   Oferowany tutaj produkt to saszetka Ashdene "It's All About Meow - psotne kotki - żółta"

  • Saszetka Ashdene "It's All About Meow - psotne kotki - żółta" wykonana jest z wysokiej jakości bawełny (230 g).
  • Wymiary saszetki Ashdene "It's All About Meow - psotne kotki - żółta": dł. 160 mm, szer.100 mm, gr. 5 mm.
  • Saszetka Ashdene "It's All About Meow - psotne kotki - żółta" zapinana jest na kolorowy suwak.

 

   Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Ashdene - australijskim producencie akcesoriów kuchennych, tekstyliów kuchennych, porcelany do herbaty i kawy ...

   Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

   Firma Ashdene jest znana również na polskim rynku.

   Firma Ashdene jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, cenionym przez odbiorców szczególnie za wyjątkowy design i doskonałej jakości porcelanę kostną używaną do produkcji dzbanków, kubków czy filiżanek do herbaty i kawy. Ashdene cały czas intensywnie inwestuje w rozwój produktów, poszukuje nowych możliwości i śledzi najnowsze trendy rynkowe.

   Coraz większa rzesza Klientów firmy Ashdene docenia także projekty i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych jak rękawice, chwytaki, ręczniki czy fartuszki kuchenne, uzupełniających kolekcje porcelany do kawy i herbaty.

   Szeroka paleta produktów firmy Ashdene pogrupowana jest w piękne i wzajemnie uzupełniające się kolekcje. Każda z nich posiada graficzny element wiodący, rozwinięty i przełożony przez doświadczonych projektantów na wiele produktów. W skład kolekcji, występującej pod jedną nazwą, wchodzą akcesoria do kawy i do herbaty takie jak: kubki porcelanowe, dzbanki (w tym zestawy typu tea for one), filiżanki do herbaty i do kawy, talerzyki koktajlowe, cukiernice, mleczniki czy wreszcie dwu- lub trzyczęściowe patery na ciastka.

   Część związaną z serwowaniem kawy i herbaty uzupełniają piękne podkładki na stół, pod kubki lub pod zastawę, z polipropylenu lub podklejane korkiem, a także tace z melaminy czy zestawy śniadaniowe (kubek porcelanowy + tacka). Uzupełnieniem wielu kolekcji Ashdene są ściereczki kuchenne, eleganckie fartuszki czy wreszcie rękawice kuchenne i chwytaki do gorących naczyń.

   Zarówno porcelana jak i tacki, podkładki na stół, tekstylia kuchenne czy kubki i filiżanki do herbaty i kawy, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy Ashdene, wyróżniają się designem i starannym wykonaniem. Mogą one stać się z pewnością ozdobą każdego domu.

   Firma Ashdene dba również o to, aby ich produkty były efektownie pakowane. Wysokiej jakości, eleganckie kartoniki w różnych kształtach sprawiają, że porcelana tej firmy może być również doskonałym pomysłem na drobny upominek.

 

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

 

  • Marka: Ashdene
  • Kod produktu: 56011 Ashdene saszetka "psotne kotki" żółta
  • Dostępność: Wyprzedany
  • 19,00PLN

  • Netto: 15,45PLN

Produkty powiązane

Ashdene Saszetka mała 56009 "psotne kotki" różowa

Ashdene Saszetka mała 56009 "psotne kotki" różowa

   Ashdene "It's All About Meow - psotne kotki" to oferta akcesoriów kuchennych i porce..

19,00PLN Netto: 15,45PLN

Ashdene Saszetka mała 56010 "psotne kotki" zielona

Ashdene Saszetka mała 56010 "psotne kotki" zielona

   Ashdene "It's All About Meow - psotne kotki" to oferta akcesoriów kuchennych i porce..

19,00PLN Netto: 15,45PLN

Ashdene Saszetka mała 56012 "psotne kotki" niebieska

Ashdene Saszetka mała 56012 "psotne kotki" niebieska

   Ashdene "It's All About Meow - psotne kotki" to oferta akcesoriów kuchennych i porce..

19,00PLN Netto: 15,45PLN

Tagi: kosmetyczka, Ashdene