• Ashdene Taca średnia 89268 "konie folbluty"

   "Magnificent Horses, Thoroughbreds and Rosie's Foal - kolekcja Konie" to trzy linie akcesoriów kuchennych firmy Ashdene, dla których jako motyw przewodni wybrano te wspaniałe, towarzyszące człowiekowi w jego życiu od wieków, zwierzęta. Rysunki wykorzystane na kubkach porcelanowych czy podkładkach zachwycają realizmem i starannością wykonania, doskonale ukazując zachwycające piękno koni. Z oferty Ashdene wybraliśmy dla Państwa kubki porcelanowe, tace oraz podkładki na stół podklejane korkiem.

   Oferowany tutaj produkt to średnia taca Ashdene "Konie folbluty"

  • Średnia taca Ashdene "Konie folbluty" wykonana jest z wysokiej jakości melaminy (100%).
  • Średnia taca Ashdene "Konie folbluty" ma wymiary: długość 210 mm, szerokość 142 mm, wysokość 13 mm.

 

   Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Ashdene - australijskim producencie akcesoriów kuchennych, tekstyliów kuchennych, porcelany do herbaty i kawy ...

   Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

   Firma Ashdene jest znana również na polskim rynku.

   Firma Ashdene jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, cenionym przez odbiorców szczególnie za wyjątkowy design i doskonałej jakości porcelanę kostną używaną do produkcji dzbanków, kubków czy filiżanek do herbaty i kawy. Ashdene cały czas intensywnie inwestuje w rozwój produktów, poszukuje nowych możliwości i śledzi najnowsze trendy rynkowe.

   Coraz większa rzesza Klientów firmy Ashdene docenia także projekty i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych jak rękawice, chwytaki, ręczniki czy fartuszki kuchenne, uzupełniających kolekcje porcelany do kawy i herbaty.

   Szeroka paleta produktów firmy Ashdene pogrupowana jest w piękne i wzajemnie uzupełniające się kolekcje. Każda z nich posiada graficzny element wiodący, rozwinięty i przełożony przez doświadczonych projektantów na wiele produktów. W skład kolekcji, występującej pod jedną nazwą, wchodzą akcesoria do kawy i do herbaty takie jak: kubki porcelanowe, dzbanki (w tym zestawy typu tea for one), filiżanki do herbaty i do kawy, talerzyki koktajlowe, cukiernice, mleczniki czy wreszcie dwu- lub trzyczęściowe patery na ciastka.

   Część związaną z serwowaniem kawy i herbaty uzupełniają piękne podkładki na stół, pod kubki lub pod zastawę, z polipropylenu lub podklejane korkiem, a także tace z melaminy czy zestawy śniadaniowe (kubek porcelanowy + tacka). Uzupełnieniem wielu kolekcji Ashdene są ściereczki kuchenne, eleganckie fartuszki czy wreszcie rękawice kuchenne i chwytaki do gorących naczyń.

   Zarówno porcelana jak i tacki, podkładki na stół, tekstylia kuchenne czy kubki i filiżanki do herbaty i kawy, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy Ashdene, wyróżniają się designem i starannym wykonaniem. Mogą one stać się z pewnością ozdobą każdego domu.

   Firma Ashdene dba również o to, aby ich produkty były efektownie pakowane. Wysokiej jakości, eleganckie kartoniki w różnych kształtach sprawiają, że porcelana tej firmy może być również doskonałym pomysłem na drobny upominek.

 

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

 

  • Marka: Ashdene
  • Kod produktu: 89268 Ashdene taca średnia "konie folbluty"
  • Dostępność: 23
  • 13,00PLN

  • Netto: 10,57PLN

Produkty powiązane

Ashdene Kubek porcelanowy 15483 "konie folbluty"

Ashdene Kubek porcelanowy 15483 "konie folbluty"

   Ashdene "Magnificent Horses and Thoroughbreds - kolekcja Konie" to dwie serie kubków..

31,00PLN Netto: 25,20PLN

Ashdene Podkładki korkowe małe 18525 "konie folbluty"

Ashdene Podkładki korkowe małe 18525 "konie folbluty"

   Oferowany tu produkt to komplet podkładek korkowych na stół Ashdene - "Konie folbluty" ..

24,00PLN Netto: 19,51PLN

Tagi: taca, tacka, melamina, z melaminy, Ashdene