"Adriatyk" firmy Ashdene to porcelana kuchenna i stołowa wyróżniająca się prostym, a jednocześnie nowoczesnym projektem. "Pływające" po eleganckiej, białej porcelanie ryby tworząc atmosferę oceanicznego spokoju. Kolor ciemnego granatu i królewskich odceni niebieskiego przetykany jest starannie wykonanymi białymi elementami. Nieważne, czy spędzasz radośnie czas na wakacjach przy plaży czy też po prostu cieszysz się posiłkiem z owoców morza, porcelana "Adriatyk" jest doskonałym wyborem. Z oferty firmy Ashdene wybraliśmy różnej wielkości miski porcelanowe, talerze okrągłe i owalne, a także porcelanowe kubki.

   Oferowany tu produkt to porcelanowy talerz owalny, duży Ashdene "Adriatyk"

  • Duży talerz Ashdene "Adriatyk" wykonany jest z wysokiej jakości porcelany.
  • Duży, porcelanowy talerz Ashdene "Adriatyk" ma kształt owalny i wymiary: długość 35,2 cm, szerokość 23,6 cm, wysokość 3 cm.
  • Duży, porcelanowy talerz Ashdene "Adriatyk" zapakowany jest w elegancki kartonik.
  • Duży, porcelanowy talerz Ashdene "Adriatyk" nadaje się do zmywarki.

 

   Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Ashdene - australijskim producencie akcesoriów kuchennych, tekstyliów kuchennych, porcelany do herbaty i kawy ...

   Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

   Firma Ashdene jest znana również na polskim rynku.

   Firma Ashdene jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, cenionym przez odbiorców szczególnie za wyjątkowy design i doskonałej jakości porcelanę kostną używaną do produkcji dzbanków, kubków czy filiżanek do herbaty i kawy. Ashdene cały czas intensywnie inwestuje w rozwój produktów, poszukuje nowych możliwości i śledzi najnowsze trendy rynkowe.

   Coraz większa rzesza Klientów firmy Ashdene docenia także projekty i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych jak rękawice, chwytaki, ręczniki czy fartuszki kuchenne, uzupełniających kolekcje porcelany do kawy i herbaty.

   Szeroka paleta produktów firmy Ashdene pogrupowana jest w piękne i wzajemnie uzupełniające się kolekcje. Każda z nich posiada graficzny element wiodący, rozwinięty i przełożony przez doświadczonych projektantów na wiele produktów. W skład kolekcji, występującej pod jedną nazwą, wchodzą akcesoria do kawy i do herbaty takie jak: kubki porcelanowe, dzbanki (w tym zestawy typu tea for one), filiżanki do herbaty i do kawy, talerzyki koktajlowe, cukiernice, mleczniki czy wreszcie dwu- lub trzyczęściowe patery na ciastka.

   Część związaną z serwowaniem kawy i herbaty uzupełniają piękne podkładki na stół, pod kubki lub pod zastawę, z polipropylenu lub podklejane korkiem, a także tace z melaminy czy zestawy śniadaniowe (kubek porcelanowy + tacka). Uzupełnieniem wielu kolekcji Ashdene są ściereczki kuchenne, eleganckie fartuszki czy wreszcie rękawice kuchenne i chwytaki do gorących naczyń.

   Zarówno porcelana jak i tacki, podkładki na stół, tekstylia kuchenne czy kubki i filiżanki do herbaty i kawy, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy Ashdene, wyróżniają się designem i starannym wykonaniem. Mogą one stać się z pewnością ozdobą każdego domu.

   Firma Ashdene dba również o to, aby ich produkty były efektownie pakowane. Wysokiej jakości, eleganckie kartoniki w różnych kształtach sprawiają, że porcelana tej firmy może być również doskonałym pomysłem na drobny upominek

 

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

 

  • Marka: Ashdene
  • Kod produktu: 16543 Ashdene talerz porcelanowy duży owalny
  • Dostępność: 5
  • 98,00PLN

  • Netto: 79,67PLN

Produkty powiązane

Ashdene Kubek porcelanowy 16537 "adriatyk"

Ashdene Kubek porcelanowy 16537 "adriatyk"

   Oferowany tu produkt to kubek porcelanowy do herbaty Ashdene - "Adriatyk" Kubki..

36,00PLN Netto: 29,27PLN

Ashdene Talerze porcelanowe duże 2 szt. 16538 "adriatyk"

Ashdene Talerze porcelanowe duże 2 szt. 16538 "adriatyk"

   "Adriatyk" firmy Ashdene to porcelana kuchenna i stołowa wyróżniająca się prostym, a..

78,00PLN Netto: 63,41PLN

Ashdene Talerze porcelanowe obiadowe głębokie 2szt. 16539 "adriatyk"

Ashdene Talerze porcelanowe obiadowe głębokie 2szt. 16539 "adriatyk"

   "Adriatyk" firmy Ashdene to porcelana kuchenna i stołowa wyróżniająca się prostym, a..

85,00PLN Netto: 69,11PLN

Ashdene Misa porcelanowa duża 16540 "adriatyk"

Ashdene Misa porcelanowa duża 16540 "adriatyk"

   Oferowany tutaj produkt to duża, porcelanowa misa do sałatek Ashdene "Adriatyk" ..

157,00PLN Netto: 127,64PLN

Ashdene Talerz porcelanowy duży okrągły 16542 "adriatyk"

Ashdene Talerz porcelanowy duży okrągły 16542 "adriatyk"

   "Adriatyk" firmy Ashdene to porcelana kuchenna i stołowa wyróżniająca się prostym, a..

104,00PLN Netto: 84,55PLN

Tagi: talerz, porcelana, Ashdene