"Adhara" to porcelana, której motywem przewodnim jest kwiat i elementy nawiązujące delikatnie do wzorów z północnej Afryki. Dominującym kolorem na tle białej porcelany jest kolor piaskowo-złoty. Cechami wyróżniającymi wszystkie serie Viva jest wysoka jakość i piękne wzornictwo oparte na motywach śródziemnomorskich.

   Oferowany tutaj produkt to oryginalny w kształcie talerz z dekorem "Adhara":

  • Talerz z dekorem "Adhara" wykonany jest z toskańskiej porcelany.
  • Talerz z dekorem "Adhara" ma wymiary: długość 44 cm, szerokość 20  cm, wysokość 7 cm
  • Talerz z dekorem "Adhara" nadaje się do zmywarki.

 

   Więcej o firmie Ceramiche "Viva", włoskim producencie porcelany:

   Bogactwo kuchni śródziemnomorskiej jest doskonale znane na całym świecie. Kiedyś sprowadzane jedynie do greckiej sałatki, włoskiej pizzy i mocnego espresso, w ostatnich latach eksplodowało bogactwem różnorodnych sałatek, przystawek i potraw opartych na owocach morza. Niektóre regiony Włoch zyskały również na popularności dzięki swoim walorom turystycznym.

   Jednym z takich regionów jest Toskania, znana z pięknych zabytków i doskonałego wina. Toskania to jednak również wielkie zagłębie produkcyjne, gdzie w dziesiątkach małych manufaktur od lat produkowana jest znana dobrze w całej Europie włoska porcelana, która bogactwo południowo-europejskiej kuchni przekłada na bogactwo form.

   Z ogromnej oferty manufaktur toskańskich wybraliśmy dla Państwa firmę Ceramiche Viva, tworzącą wspaniałe i wzajemnie uzupełniające się kolekcje zastawy stołowej, poczynając od filiżanek z grubej porcelany do espresso, poprzez duże filiżanki do czekolady lub zupy aż po wspaniałe salaterki, miski czy talerze.  Porcelana ta wyróżnia się różnorodnością form i eleganckim, wyszukanym wzornictwem opartym na motywach śródziemnomorskich. Wielką zaletą oferowanej przez nas porcelany jest możliwość kupowania pojedynczych sztuk, tak aby z całości wybrać to, co jest nam najbardziej potrzebne.

 

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

 

  • Marka: Porcelana Viva
  • Kod produktu: 78178 Viva Adhara talerz
  • Dostępność: 6
  • 68,00PLN

  • Netto: 55,28PLN

Tagi: talerz, z porcelany, porcelanowy, zastawa, stołowa, porcelana, włoska, Viva