Oferowany tu produkt to porcelanowy driper do kawy lub herbaty firmy Aerolatte rozmiar 4:
 • Driper do kawy lub herbaty Aerolatte to obsadka do filtrów do kawy (herbaty) na różnej wielkości naczynia takie jak kubek, filiżanka czy dzbanek.
 • Driper do kawy lub herbaty Aerolatte ma formę dużego, porcelanowego lejka z dnem umożliwiającym postawienie drippera Aerolatte na innym naczyniu.
 • Driper do kawy lub herbaty Aerolatte wykonany jest z grubej porcelany.
 • Driper do kawy lub herbaty Aerolatte ma wymiary: wysokość 10 cm, średnica rozszerającego się lejka u góry 14 cm.
 • Driper do kawy lub herbaty Aerolatte może być stawiany na naczynia o średnicy od ok. 6,5 cm do ok. 10,5 cm.
 • Dolna część dripera do kawy lub herbaty Aerolatte jest tak wyprofilowana, aby dripper nie zsunął się z naczynia, na którym stoi.
 • Driper do kawy lub herbaty Aerolatte posiada porcelanowe "ucho" dzięki czemu możemy kontrolować pozycję dripera Aerolatte bez niebiezpieczeństwa poparzenia się od nagrzanej porcelany. Dzięki temu możemy także w prosty sposób usunąć ze środka zużyty filtr z kawą lub herbatą.
 • Driper do kawy lub herbaty Aerolatte wykonany jest bardzo estetycznie.
 • Driper do kawy lub herbaty Aerolatte zapakowany jest w kartonik.
 • Porcelanowy driper do kawy ub herbaty angielskiej firmy Aerolatte to proste i pomysłowe udogodnienie dla każdego, kto potrzebuje doskonałej kawy lub herbaty przez cały dzień.

 

Jak korzystać z drippera do kawy Aerolatte , aby uzyskać najlepszy efekt parzenia kawy?

1. Do dripera Aerolatte potrzebne są tylko: papierowe filtry, gorąca woda, nasza ulubiona kawa oraz odpowiednie naczynie, do którego spływać będzie zaparzona kawa - może to być kubek, filiżanka, dzbanek itp.

2. Driper do kawy Aerolatte jest dość duży. Do drippera Aerolatte pasują obie wielkości filtrów papierowych.

3. Kawa, którą chcemy parzyć w driperze Aerolatte nie powinna być zmielona zbyt drobno, aby nie zapychała filtra. Kawa nie może być także zbyt gruba, bo wtedy woda będzie przeciekała przez filtr zbyt szybko. Zaleca się więc używanie do drippera Aerolatte kawy średniomielonej.

4. Do środka dripera Aerolatte wkładamy papierowy filtr i wsypujemy do niego kawę. Ilość kawy zależy od ilości wody, którą przepuścimy przez filtr w driperze Aerolatte i mocy naparu, który chcemy uzyskać.

5. Kawę w driperze Aerolatte zalewamy gorącą wodą.

6. Dla bezpieczeństwa i zapewnienia naczyniu większej stabilności możemy przytrzymywać driper do kawy Aerolatte za "ucho". Trzeba przy tym uważać, żeby nie polać ręki wrzątkiem.

7. Pamiętajmy przy tym, aby nie przepuścić przez driper Aerolatte większej ilości wody niż może zmieścić się w naczyniu stojącym pod dripperem.

8. Czekamy aż woda przecieknie przez filtr umieszczony w driperze Aerolatte.

9. Zestawiamy dripera Aerolatte, pamiętając o tym, że niewielkie ilości wody mogą nadal przeciekać przez filtr i znajdujące się w dolnej części drippera Aerolatte otwory.

10. Trzymając dripper Aerolatte za ucho możemy w prosty sposób usunąć ze środka drippera Aerolatte filtr ze zużytą kawą.

11. W ten sam sposób (trzymając dripper Aerolatte za porcelanowe ucho) możemy łatwo opłukać dripper Aerolatte pod bieżącą wodą.

12. Dripper Aerolatte nadaje się do mycia w zmywarkach.

  Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Aerolatte - angielskim producencie kawiarek, zaparzaczy do kawy i herbaty, dripperów i innych akcesoriów do herbaty i kawy ...

 • Firma Aerolatte to znany angielski producent akcesoriów do kawy i do herbaty. Początkowo firma Aerolatte specjalizowała się w produkcji ręcznych, elektrycznych spieniaczy do mleka. Z czasem poszerzyła znacząco swoją ofertę wchodząc szerzej na rynek specjalistycznych akcesoriów do kawy i do herbaty.
 •  W ofercie Aerolatte wyróżnia się aluminiowa kawiarka z porcelanowym dzbanuszkiem. Starannie wykonana i oryginalna w swoim rozwiązaniu kawiarka Aerolatte pozytywnie wyróżnia się na tle kawiarek dostępnych na naszym rynku.
 •  Także seria zaparzaczy do kawy Aerolatte typu "prasa francuska" wyróżnia się starannością wykonania, a przy tym bardzo przystępną ceną jak na produkt o takiej jakości. Zaparzacze do kawy Aerolatte wykonane są ze stali nierdzewnej łączonej z żaroodpornym szkłem.
 •  W naszej ofercie produktów Aerolatte znajdziecie Państwo również przykład sztandarowego produktu firmy Aerolatte: elektryczny mikser do mieszania sosów, dipów czy oczywiście do spieniania mleka.
 •  Firma Aerolatte cały czas poszukuje pomysłów na nowe produkty. W naszej ofercie są również plastikowe dzbanki Aerolatte z tak wyciętym dnem, aby ułatwiać miksowanie nawet niewielkiej ilości mleka, potrzebnej do zrobienia cappuccino czy latte.
 •  Akcesoria do kawy firmy Aerolatte są obowiązkowym elementem wyposażenia kuchni każdego miłośnika kawy czy herbaty.


Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry
Captcha

 

 • Marka: Aerolatte
 • Kod produktu: Aerolatte driper porcelanowy CF-1-4WH
 • Dostępność: 1
 • 44,00PLN

 • Netto: 35,77PLN

Produkty powiązane

Filtry papierowe Aerolatte do dripera oraz ekspresu przelewowego do kawy - rozmiar 4

Filtry papierowe Aerolatte do dripera oraz ekspresu przelewowego do kawy - rozmiar 4

Filtry papierowe Aerolatte do dripera oraz ekspresu przelewowego do kawy - rozmiar 4: Opakowanie zaw..

15,00PLN Netto: 12,20PLN

Tagi: driper, porcelanowy, z porcelany, do kawy, do herbaty, filtry, Aerolatte