herbata

herbata

   Herbata jest z nami każdego dnia. Choć znana w naszej części świata od setek lat, ciągle ujawnia swoje nowe walory nie tylko smakowe, ale także zdrowotne. W związku z tym z roku na rok wśród konsumentów herbaty rośnie grupa tych, którym nie jest wszystko jedno jaką herbatę piją a także jak ją przyrządzają.

   W naszym sklepie sprzedajemy wyselekcjonowane herbaty z plantacji całego świata: herbaty białe, zielone, czerwone i czarne - czyste lub z wysokiej jakości naturalnymi dodatkami. Naszą ofertę wzbogacają także importowane z Niemiec herbaty i mieszanki owocowe wyróżniające się jakością i wielkością suszonych kawałków owoców przeznaczonych do parzenia. A całość oferty uzupełniają herbaty ziołowe.

   Parzenie herbacianego naparu to nie tylko wysokiej jakości spreparowane liście herbaty, ale także konieczne do tego akcesoria. W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór kubków porcelanowych, filiżanek i dzbanków do herbaty, zaparzaczki, a także pojemniki do przechowywania herbaty, czy cukiernice. Dostawców wybieramy wśród najlepszych firm z całego świata.


Kategorie