• Ashdene Talerz porcelanowy podłużny 16463 "kość słoniowa"

   Ashdene "Madame Butterfly" to seria żywych i różnorodnych kolekcji akcesoriów kuchennych firmy Ashdene inspirowanych najnowszymi trendami w modzie. Wspaniała, odważna i śmiała kolorystyka łączy się tutaj z wzorami odwołującymi się do klasyki. Żywe kolory, śmiałe wzory i spora dawka egzotyki mogą pomóc ożywić naszą jadalnię i kuchnię. Autorką ujmujących elegancją akcesoriów kuchennych, kubków porcelanowych, rękawic czy ręczników kuchennych jest Longina Phillips. W tej chwili dostępne już są linie "Boho", " Retro Floral", Flamingo Rose", "Tropical" i "Oriental". W całym zbiorze kolekcji "Madame Butterfly" znajdziecie Państwo piękne kubki porcelanowe, dzbanki porcelanowe, komplety do herbaty, ręczniki i fartuszki kuchenne, chwytaki do garnka oraz rękawice kuchenne. "Tea party" to zupełnie nowe filiżanki do herbaty w katalogu Ashdene.

   Oferowany tu produkt to porcelanowa talerz do ciast, przekąsek lub serów "Tea party - kość słoniowa" Ashdene.

  • Talerz do ciast, przekąsek, serów Ashdene "Tea party - kość słoniowa" wykonany jest z wysokiej jakości porcelany kostnej (bone china).
  • Talerz do ciast, przekąsek, serów Ashdene "Tea party - kość słoniowa" ma wymiary: długość 336 mm, szeoość 170 mm, wysokość 25 mm.
  • Talerz do ciast, przekąsek, serów Ashdene "Tea party - kość słoniowa"  zapakowany jest w ozdobne, dekoracyjne pudełko.

 

   Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Ashdene - australijskim producencie akcesoriów kuchennych, tekstyliów kuchennych, porcelany do herbaty i kawy ...

   Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

   Firma Ashdene jest znana również na polskim rynku.

   Firma Ashdene jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, cenionym przez odbiorców szczególnie za wyjątkowy design i doskonałej jakości porcelanę kostną używaną do produkcji dzbanków, kubków czy filiżanek do herbaty i kawy. Ashdene cały czas intensywnie inwestuje w rozwój produktów, poszukuje nowych możliwości i śledzi najnowsze trendy rynkowe.

   Coraz większa rzesza Klientów firmy Ashdene docenia także projekty i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych jak rękawice, chwytaki, ręczniki czy fartuszki kuchenne, uzupełniających kolekcje porcelany do kawy i herbaty.

   Szeroka paleta produktów firmy Ashdene pogrupowana jest w piękne i wzajemnie uzupełniające się kolekcje. Każda z nich posiada graficzny element wiodący, rozwinięty i przełożony przez doświadczonych projektantów na wiele produktów. W skład kolekcji, występującej pod jedną nazwą, wchodzą akcesoria do kawy i do herbaty takie jak: kubki porcelanowe, dzbanki (w tym zestawy typu tea for one), filiżanki do herbaty i do kawy, talerzyki koktajlowe, cukiernice, mleczniki czy wreszcie dwu- lub trzyczęściowe patery na ciastka.

   Część związaną z serwowaniem kawy i herbaty uzupełniają piękne podkładki na stół, pod kubki lub pod zastawę, z polipropylenu lub podklejane korkiem, a także tace z melaminy czy zestawy śniadaniowe (kubek porcelanowy + tacka). Uzupełnieniem wielu kolekcji Ashdene są ściereczki kuchenne, eleganckie fartuszki czy wreszcie rękawice kuchenne i chwytaki do gorących naczyń.

   Zarówno porcelana jak i tacki, podkładki na stół, tekstylia kuchenne czy kubki i filiżanki do herbaty i kawy, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy Ashdene, wyróżniają się designem i starannym wykonaniem. Mogą one stać się z pewnością ozdobą każdego domu.

   Firma Ashdene dba również o to, aby ich produkty były efektownie pakowane. Wysokiej jakości, eleganckie kartoniki w różnych kształtach sprawiają, że porcelana tej firmy może być również doskonałym pomysłem na drobny upominek

 

 

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

Ashdene Talerz porcelanowy podłużny 16463 "kość słoniowa"

  • Marka: Ashdene
  • Kod produktu: 16463 Ashdene porcelanowy talerz "kość słoniowa"
  • Dostępność: 12
  • 91,00PLN

  • Netto: 73,98PLN

Produkty powiązane

Ashdene Filiżanki porcelanowe do herbaty 16447 "kość słoniowa"

Ashdene Filiżanki porcelanowe do herbaty 16447 "kość słoniowa"

   Ashdene "Madame Butterfly" to seria żywych i różnorodnych kolekcji akcesoriów kuchen..

79,00PLN Netto: 64,23PLN

Ashdene Filiżanki porcelanowe do herbaty 16451 "błękit nieba"

Ashdene Filiżanki porcelanowe do herbaty 16451 "błękit nieba"

   Ashdene "Madame Butterfly" to seria żywych i różnorodnych kolekcji akcesoriów kuchen..

79,00PLN Netto: 64,23PLN

Tagi: talerz, porcelana, Ashdene