• Ashdene zestaw do herbaty tea for one 16586 "ciemna róża"

   "Ciemna róża" to piękna porcelana do herbaty zdobiona pastelowymi i burgundowymi kwiatami rozwiniętej róży. Elegancji porcelanie dodaje pastelowe tło w kolorze śliwki. Porcelana "Ciemna róża" wyróżnia się także starannymi opakowaniami (część z satynową wstążką) przez co jest idealnym pomysłem na prezent dla osób, które lubią elegację i styl.

   Oferowany tu produkt to porcelanowy zestaw do herbaty tea for one Ashdene "ciemna róża"

 • Zestaw do herbaty tea for one Ashdene "ciemna róża" wykonany jest z wysokiej jakości porcelany kostnej (new bone china).
 • Zestaw do herbaty tea for one Ashdene "ciemna róża" składa się z dzbanuszka do herbaty i filiżanki ze spodeczkiem.
 • Zestaw do herbaty tea for one Ashdene "ciemna róża" z dzbanuszkiem do herbaty osadzonym na filiżance ma wymiary: wysokość 130 mm, szerokość 115 mm, spodeczek pod filiżankę do herbaty ma średnicę 175 mm.
 • Filiżanka do herbaty w zestawie do herbaty tea for one Ashdene "ciemna róża" ma pojemność ok. 0,25 litra.
 • Dzbanuszek do herbaty w zestawie do herbaty tea for one Ashdene "ciemna róża" ma pojemność ok. 0,3 litra.
 • Zestaw do herbaty tea for one Ashdene "ciemna róża" zapakowany jest w elegancki, ozdobny kartonik.

 

   Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Ashdene - australijskim producencie akcesoriów kuchennych, tekstyliów kuchennych, porcelany do herbaty i kawy ...

   Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

   Firma Ashdene jest znana również na polskim rynku.

   Firma Ashdene jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, cenionym przez odbiorców szczególnie za wyjątkowy design i doskonałej jakości porcelanę kostną używaną do produkcji dzbanków, kubków czy filiżanek do herbaty i kawy. Ashdene cały czas intensywnie inwestuje w rozwój produktów, poszukuje nowych możliwości i śledzi najnowsze trendy rynkowe.

   Coraz większa rzesza Klientów firmy Ashdene docenia także projekty i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych jak rękawice, chwytaki, ręczniki czy fartuszki kuchenne, uzupełniających kolekcje porcelany do kawy i herbaty.

   Szeroka paleta produktów firmy Ashdene pogrupowana jest w piękne i wzajemnie uzupełniające się kolekcje. Każda z nich posiada graficzny element wiodący, rozwinięty i przełożony przez doświadczonych projektantów na wiele produktów. W skład kolekcji, występującej pod jedną nazwą, wchodzą akcesoria do kawy i do herbaty takie jak: kubki porcelanowe, dzbanki (w tym zestawy typu tea for one), filiżanki do herbaty i do kawy, talerzyki koktajlowe, cukiernice, mleczniki czy wreszcie dwu- lub trzyczęściowe patery na ciastka.

   Część związaną z serwowaniem kawy i herbaty uzupełniają piękne podkładki na stół, pod kubki lub pod zastawę, z polipropylenu lub podklejane korkiem, a także tace z melaminy czy zestawy śniadaniowe (kubek porcelanowy + tacka). Uzupełnieniem wielu kolekcji Ashdene są ściereczki kuchenne, eleganckie fartuszki czy wreszcie rękawice kuchenne i chwytaki do gorących naczyń.

   Zarówno porcelana jak i tacki, podkładki na stół, tekstylia kuchenne czy kubki i filiżanki do herbaty i kawy, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy Ashdene, wyróżniają się designem i starannym wykonaniem. Mogą one stać się z pewnością ozdobą każdego domu.

   Firma Ashdene dba również o to, aby ich produkty były efektownie pakowane. Wysokiej jakości, eleganckie kartoniki w różnych kształtach sprawiają, że porcelana tej firmy może być również doskonałym pomysłem na drobny upominek.

 

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

 

 • Marka: Ashdene
 • Kod produktu: 16586 Ashdene tea for one "ciemna róża"
 • Dostępność: 1
 • 93,00PLN

 • Netto: 75,61PLN

Tagi: zestaw, do herbaty, tea for one, z porcelany, porcelanowy, Ashdene