"Antiquites de la poste" to akcesoria kuchenne i kubki porcelanowe do herbaty firmy Ashdene, dla których motywem przewodnim stały się elementy roślinne, zwierzęce lub architektoniczne imitujące wzornictwo używane na starych pocztówkach i znaczkach pocztowych. Z katalogu Ashdene oferujemy piękne podkładki na stół, kubki  porcelanowe czy tacki śniadaniowe.

  Oferowany tu produkt to kubek porcelanowy do herbaty Ashdene "Antiquites de la poste - antyczne ptaszki"

  • Kubki porcelanowe do herbaty Ashdene "Antiquites de la poste - antyczne ptaszki" - duże wykonane są z wysokiej jakości porcelany kostnej.
  • Kubki porcelanowe do herbaty Ashdene "Antiquites de la poste - antyczne ptaszki" - duże mają wymiary: wysokość 105 mm, średnica 85 mm.
  • Pojemność kubków porcelanowych do herbaty Ashdene "Antiquites de la poste - antyczne ptaszki" - duże: ok. 0,35 litra.
  • Kubki porcelanowe do herbaty Ashdene "Antiquites de la poste - antyczne ptaszki" - duże zapakowane są w ozdobny, elegancki kartonik prezentowy.
  • Kubki porcelanowe do herbaty Ashdene "Antiquites de la poste - antyczne ptaszki" nadają się do zmywarki.

 

   Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Ashdene - australijskim producencie akcesoriów kuchennych, tekstyliów kuchennych, porcelany do herbaty i kawy ...

   Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

   Firma Ashdene jest znana również na polskim rynku.

   Firma Ashdene jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, cenionym przez odbiorców szczególnie za wyjątkowy design i doskonałej jakości porcelanę kostną używaną do produkcji dzbanków, kubków czy filiżanek do herbaty i kawy. Ashdene cały czas intensywnie inwestuje w rozwój produktów, poszukuje nowych możliwości i śledzi najnowsze trendy rynkowe.

   Coraz większa rzesza Klientów firmy Ashdene docenia także projekty i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych jak rękawice, chwytaki, ręczniki czy fartuszki kuchenne, uzupełniających kolekcje porcelany do kawy i herbaty.

   Szeroka paleta produktów firmy Ashdene pogrupowana jest w piękne i wzajemnie uzupełniające się kolekcje. Każda z nich posiada graficzny element wiodący, rozwinięty i przełożony przez doświadczonych projektantów na wiele produktów. W skład kolekcji, występującej pod jedną nazwą, wchodzą akcesoria do kawy i do herbaty takie jak: kubki porcelanowe, dzbanki (w tym zestawy typu tea for one), filiżanki do herbaty i do kawy, talerzyki koktajlowe, cukiernice, mleczniki czy wreszcie dwu- lub trzyczęściowe patery na ciastka.

   Część związaną z serwowaniem kawy i herbaty uzupełniają piękne podkładki na stół, pod kubki lub pod zastawę, z polipropylenu lub podklejane korkiem, a także tace z melaminy czy zestawy śniadaniowe (kubek porcelanowy + tacka). Uzupełnieniem wielu kolekcji Ashdene są ściereczki kuchenne, eleganckie fartuszki czy wreszcie rękawice kuchenne i chwytaki do gorących naczyń.

   Zarówno porcelana jak i tacki, podkładki na stół, tekstylia kuchenne czy kubki i filiżanki do herbaty i kawy, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy Ashdene, wyróżniają się designem i starannym wykonaniem. Mogą one stać się z pewnością ozdobą każdego domu.

   Firma Ashdene dba również o to, aby ich produkty były efektownie pakowane. Wysokiej jakości, eleganckie kartoniki w różnych kształtach sprawiają, że porcelana tej firmy może być również doskonałym pomysłem na drobny upominek.

 

 

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

Ashdene Kubek porcelanowy 16217 "antyczne ptaszki"

  • Marka: Ashdene
  • Kod produktu: 16217 Ashdene kubki "stara poczta - antyczne ptaszki"
  • Dostępność: 19
  • 39,00PLN

  • Netto: 31,71PLN

Produkty powiązane

Ashdene Podkładki okrągłe 20012 "poczta - ptaki"

Ashdene Podkładki okrągłe 20012 "poczta - ptaki"

   "Antiquites de la poste" to akcesoria kuchenne i kubki porcelanowe do herbaty fi..

57,00PLN Netto: 46,34PLN

Ashdene Taca duża podłużna 89535 "poczta - ptaki"

Ashdene Taca duża podłużna 89535 "poczta - ptaki"

   "Antiquites de la poste" to akcesoria kuchenne i kubki porcelanowe do herbaty firmy ..

29,00PLN Netto: 23,58PLN

Ashdene Taca duża 89538 "poczta - ptaki"

Ashdene Taca duża 89538 "poczta - ptaki"

   "Antiquites de la poste" to akcesoria kuchenne i kubki porcelanowe do herbaty firmy ..

35,00PLN Netto: 28,46PLN

Ashdene Kubek porcelanowy 16215 "róże i motyle"

Ashdene Kubek porcelanowy 16215 "róże i motyle"

   "Antiquites de la poste" to akcesoria kuchenne i kubki porcelanowe do herbaty firmy ..

27,00PLN Netto: 21,95PLN

Ashdene Kubek porcelanowy 16216 "wieża Eiffla"

Ashdene Kubek porcelanowy 16216 "wieża Eiffla"

   "Antiquites de la poste" to akcesoria kuchenne i kubki porcelanowe do herbaty firmy ..

39,00PLN Netto: 31,71PLN

Tagi: kubek, kubki, do kawy, do herbaty, porcelana, z porcelany, Ashdene