• Ashdene Kubek porcelanowy 16593 "przydomowy ogród"

   Światowej sławy artystka, Jenny Phillips, zaprojektowała dla firmy Ashdene kolejną zachwycającą serię botaniczną - "Cottage Garden - przydomowy ogród". Motyle i pszczółki trzepoczą skrzydełkami nad pięknymi żonkilami, tulipanami i irysami w przydomowym ogrodzie. Artystka przeniosła te piękne pąki, liście i kwiaty na najwyższej jakości białą porcelanę kostną.

   Oferowany tu produkt to kubek porcelanowy do herbaty Ashdene - "przydomowy ogród"

  • Kubki porcelanowe do herbaty Ashdene "przydomowy ogród" wykonane są z wysokiej jakości porcelany kostnej (fine bone china).
  • Kubki porcelanowe do herbaty Ashdene "przydomowy ogród" mają wymiary: wysokość 110 mm, średnica 75 mm.
  • Pojemność porcelanowych kubków do herbaty Ashdene "przydomowy ogród": ok. 0,32 litra.
  • Kubki porcelanowe do herbaty Ashdene "przydomowy ogród" zapakowane są w ozdobny, elegancki kartonik prezentowy.
  • Kubki porcelanowe do herbaty Ashdene "przydomowy ogród" nadają się do zmywarki.

 

   Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Ashdene - australijskim producencie akcesoriów kuchennych, tekstyliów kuchennych, porcelany do herbaty i kawy ...

   Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

   Firma Ashdene jest znana również na polskim rynku.

   Firma Ashdene jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, cenionym przez odbiorców szczególnie za wyjątkowy design i doskonałej jakości porcelanę kostną używaną do produkcji dzbanków, kubków czy filiżanek do herbaty i kawy. Ashdene cały czas intensywnie inwestuje w rozwój produktów, poszukuje nowych możliwości i śledzi najnowsze trendy rynkowe.

   Coraz większa rzesza Klientów firmy Ashdene docenia także projekty i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych jak rękawice, chwytaki, ręczniki czy fartuszki kuchenne, uzupełniających kolekcje porcelany do kawy i herbaty.

   Szeroka paleta produktów firmy Ashdene pogrupowana jest w piękne i wzajemnie uzupełniające się kolekcje. Każda z nich posiada graficzny element wiodący, rozwinięty i przełożony przez doświadczonych projektantów na wiele produktów. W skład kolekcji, występującej pod jedną nazwą, wchodzą akcesoria do kawy i do herbaty takie jak: kubki porcelanowe, dzbanki (w tym zestawy typu tea for one), filiżanki do herbaty i do kawy, talerzyki koktajlowe, cukiernice, mleczniki czy wreszcie dwu- lub trzyczęściowe patery na ciastka.

   Część związaną z serwowaniem kawy i herbaty uzupełniają piękne podkładki na stół, pod kubki lub pod zastawę, z polipropylenu lub podklejane korkiem, a także tace z melaminy czy zestawy śniadaniowe (kubek porcelanowy + tacka). Uzupełnieniem wielu kolekcji Ashdene są ściereczki kuchenne, eleganckie fartuszki czy wreszcie rękawice kuchenne i chwytaki do gorących naczyń.

   Zarówno porcelana jak i tacki, podkładki na stół, tekstylia kuchenne czy kubki i filiżanki do herbaty i kawy, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy Ashdene, wyróżniają się designem i starannym wykonaniem. Mogą one stać się z pewnością ozdobą każdego domu.

   Firma Ashdene dba również o to, aby ich produkty były efektownie pakowane. Wysokiej jakości, eleganckie kartoniki w różnych kształtach sprawiają, że porcelana tej firmy może być również doskonałym pomysłem na drobny upominek.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

Ashdene Kubek porcelanowy 16593 "przydomowy ogród"

  • Marka: Ashdene
  • Kod produktu: 16593 Ashdene kubki porcelanowe "przydomowy ogród"
  • Dostępność: 62
  • 33,00PLN

  • Netto: 26,83PLN

Tagi: kubek, kubki, do kawy, do herbaty, porcelana, z porcelany, Ashdene