"Emotion" to jedna z kolekcji firmy Ceramiche Viva. "Emotion" to kolekcja, której motywem przewodnim jest kwiat, a dominującym kolorem na tle bieli - fiolet i granat. Cechami wyróżniającymi wszystkie serie Viva jest wysoka jakość i piękne wzornictwo oparte na motywach śródziemnomorskich.

   Oferowany tutaj produkt to dzbanek do herbaty lub kawy z dekorem "Emotion":

  • Dzbanek do herbaty lub kawy z dekorem "Emotion" wykonany jest z toskańskiej porcelany.
  • Dzbanek do herbaty lub kawy z dekorem "Emotion" ma wymiary: długość 26 cm, wysokość 16 cm.
  • Pojemność dzbanka wynosi ok. 1 litra.
  • Dzbanek z dekorem "Emotion" nadaje się do zmywarki.

 

   Więcej o firmie Ceramiche "Viva", włoskim producencie porcelany:

   Bogactwo kuchni śródziemnomorskiej jest doskonale znane na całym świecie. Kiedyś sprowadzane jedynie do greckiej sałatki, włoskiej pizzy i mocnego espresso, w ostatnich latach eksplodowało bogactwem różnorodnych sałatek, przystawek i potraw opartych na owocach morza. Niektóre regiony Włoch zyskały również na popularności dzięki swoim walorom turystycznym.

   Jednym z takich regionów jest Toskania, znana z pięknych zabytków i doskonałego wina. Toskania to jednak również wielkie zagłębie produkcyjne, gdzie w dziesiątkach małych manufaktur od lat produkowana jest znana dobrze w całej Europie włoska porcelana, która bogactwo południowo-europejskiej kuchni przekłada na bogactwo form.

   Z ogromnej oferty manufaktur toskańskich wybraliśmy dla Państwa firmę Ceramiche Viva, tworzącą wspaniałe i wzajemnie uzupełniające się kolekcje zastawy stołowej, poczynając od filiżanek z grubej porcelany do espresso, poprzez duże filiżanki do czekolady lub zupy aż po wspaniałe salaterki, miski czy talerze.  Porcelana ta wyróżnia się różnorodnością form i eleganckim, wyszukanym wzornictwem opartym na motywach śródziemnomorskich. Wielką zaletą oferowanej przez nas porcelany jest możliwość kupowania pojedynczych sztuk, tak aby z całości wybrać to, co jest nam najbardziej potrzebne.

 

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

Viva Emotion dzbanek do herbaty 7343

  • Marka: Porcelana Viva
  • Kod produktu: 7343 Viva Emotion dzbanek do herbaty
  • Dostępność: 7
  • 59,00PLN

  • Netto: 47,97PLN

Tagi: dzbanek, do herbaty, do kawy, z porcelany, porcelanowy, zastawa, stołowa, porcelana, włoska, Viva