"Piante Grasse" to porcelana włoska, której motywem przewodnim są sukulenty. Soczysta zieleń tych roślin południa Europy doskonale komponuje się na tle białej porcelany. Cechami wyróżniającymi wszystkie serie Viva jest wysoka jakość i piękne wzornictwo oparte na motywach śródziemnomorskich.

   Oferowany tutaj produkt to dzbanek do herbaty lub kawy z dekorem "Piante Grasse":

  • Dzbanek do herbaty lub kawy z dekorem "Piante Grasse" wykonany jest z toskańskiej porcelany.
  • Dzbanek do herbaty lub kawy z dekorem "Piante Grasse" ma wymiary: długość 26 cm, wysokość 16 cm.
  • Pojemność dzbanka wynosi ok. 1 litra.
  • Dzbanek z dekorem "Piante Grasse" nadaje się do zmywarki.

 

   Więcej o firmie Ceramiche "Viva", włoskim producencie porcelany:

   Bogactwo kuchni śródziemnomorskiej jest doskonale znane na całym świecie. Kiedyś sprowadzane jedynie do greckiej sałatki, włoskiej pizzy i mocnego espresso, w ostatnich latach eksplodowało bogactwem różnorodnych sałatek, przystawek i potraw opartych na owocach morza. Niektóre regiony Włoch zyskały również na popularności dzięki swoim walorom turystycznym.

   Jednym z takich regionów jest Toskania, znana z pięknych zabytków i doskonałego wina. Toskania to jednak również wielkie zagłębie produkcyjne, gdzie w dziesiątkach małych manufaktur od lat produkowana jest znana dobrze w całej Europie włoska porcelana, która bogactwo południowo-europejskiej kuchni przekłada na bogactwo form.

   Z ogromnej oferty manufaktur toskańskich wybraliśmy dla Państwa firmę Ceramiche Viva, tworzącą wspaniałe i wzajemnie uzupełniające się kolekcje zastawy stołowej, poczynając od filiżanek z grubej porcelany do espresso, poprzez duże filiżanki do czekolady lub zupy aż po wspaniałe salaterki, miski czy talerze.  Porcelana ta wyróżnia się różnorodnością form i eleganckim, wyszukanym wzornictwem opartym na motywach śródziemnomorskich. Wielką zaletą oferowanej przez nas porcelany jest możliwość kupowania pojedynczych sztuk, tak aby z całości wybrać to, co jest nam najbardziej potrzebne.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

 

  • Marka: Porcelana Viva
  • Kod produktu: 7643 Viva Piante Grasse dzbanek do herbaty
  • Dostępność: 4
  • 54,00PLN

  • Netto: 43,90PLN

Tagi: dzbanek, do herbaty, do kawy, z porcelany, porcelanowy, zastawa, stołowa, porcelana, włoska, Viva