• Ashdene Taca średnia 89613  "futrzaki i pierzaki - przyjaciele"

   Kate Knapp jest znaną australijską ilustratorką i artystką. Jej studio graficzne "Twingseeds" wprowadziło na rynek wiele kolorowych postaci. Te futrzane i pierzaste stworki stały się przyjaciółmi wielu dzieci, a grono ich miłośników ciągle rośnie. Pojawiają się one w książkach, czasopismach, reprodukcjach, kartach okolicznościowych, jako pluszowe zabawki a nawet jako zadruki na pościeli. Teraz, dzięki firmie Ashdene, "Futrzaki i pierzaki" znalazły swoją drogę także na piękne kubki porcelanowe oraz tacki z melaminy.

   Oferowany tutaj produkt to średnia taca Ashdene ""Futrzaki i pierzaki - przyjaciele""

  • Średnia taca Ashdene ""Futrzaki i pierzaki - przyjaciele"" wykonana jest z wysokiej jakości melaminy (100%).
  • Średnia taca Ashdene ""Futrzaki i pierzaki - przyjaciele"" ma wymiary: długość 210 mm, szerokość 142 mm, wysokość 13 mm.

 

   Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Ashdene - australijskim producencie akcesoriów kuchennych, tekstyliów kuchennych, porcelany do herbaty i kawy ...

   Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

   Firma Ashdene jest znana również na polskim rynku.

   Firma Ashdene jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, cenionym przez odbiorców szczególnie za wyjątkowy design i doskonałej jakości porcelanę kostną używaną do produkcji dzbanków, kubków czy filiżanek do herbaty i kawy. Ashdene cały czas intensywnie inwestuje w rozwój produktów, poszukuje nowych możliwości i śledzi najnowsze trendy rynkowe.

   Coraz większa rzesza Klientów firmy Ashdene docenia także projekty i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych jak rękawice, chwytaki, ręczniki czy fartuszki kuchenne, uzupełniających kolekcje porcelany do kawy i herbaty.

   Szeroka paleta produktów firmy Ashdene pogrupowana jest w piękne i wzajemnie uzupełniające się kolekcje. Każda z nich posiada graficzny element wiodący, rozwinięty i przełożony przez doświadczonych projektantów na wiele produktów. W skład kolekcji, występującej pod jedną nazwą, wchodzą akcesoria do kawy i do herbaty takie jak: kubki porcelanowe, dzbanki (w tym zestawy typu tea for one), filiżanki do herbaty i do kawy, talerzyki koktajlowe, cukiernice, mleczniki czy wreszcie dwu- lub trzyczęściowe patery na ciastka.

   Część związaną z serwowaniem kawy i herbaty uzupełniają piękne podkładki na stół, pod kubki lub pod zastawę, z polipropylenu lub podklejane korkiem, a także tace z melaminy czy zestawy śniadaniowe (kubek porcelanowy + tacka). Uzupełnieniem wielu kolekcji Ashdene są ściereczki kuchenne, eleganckie fartuszki czy wreszcie rękawice kuchenne i chwytaki do gorących naczyń.

   Zarówno porcelana jak i tacki, podkładki na stół, tekstylia kuchenne czy kubki i filiżanki do herbaty i kawy, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy Ashdene, wyróżniają się designem i starannym wykonaniem. Mogą one stać się z pewnością ozdobą każdego domu.

   Firma Ashdene dba również o to, aby ich produkty były efektownie pakowane. Wysokiej jakości, eleganckie kartoniki w różnych kształtach sprawiają, że porcelana tej firmy może być również doskonałym pomysłem na drobny upominek.

 

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

 

  • Marka: Ashdene
  • Kod produktu: 89613 Ashdene taca średnia "przyjaciele"
  • Dostępność: 29
  • 13,00PLN

  • Netto: 10,57PLN

Produkty powiązane

Ashdene Kubek porcelanowy 16512 "futrzaki i pierzaki - przyjaciele"

Ashdene Kubek porcelanowy 16512 "futrzaki i pierzaki - przyjaciele"

   Oferowany tu produkt to duży kubek porcelanowy do herbaty Ashdene - "Futrzaki i pierzak..

47,00PLN Netto: 38,21PLN

Tagi: taca, tacka, melamina, z melaminy, Ashdene