kawa

kawa

   Świeżo palona kawa z plantacji całego świata i akcesoria do kawy towarzyszą nam każdego dnia, a rzesza miłośników tego naparu rośnie z roku na rok. Wśród miłośników "małej czarnej" jest coraz większa grupa osób, którym nie jest wszystko jedno ani to jaką kawę piją ani sposób jej przyrządzania. Są to osoby, które wiedzą, co można wycisnąć z niedużych, ciemnobrązowych ziaren.

   Do tych właśnie Klientów skierowana jest nasza oferta. Sprzedawaną przez nas kawę palimy w Polsce, a dostawy z palarni następują raz w tygodniu, tak aby oferowany przez nas produkt mógł śmiało nosić miano świeżego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kawy arabica z plantacji całego świata, a także kawy mielone, aromatyzowane w ziarnie i rozpuszczalne (instant).

   Dbamy również o odpowiedni wybór i jakość oferowanych przez nas akcesoriów do kawy, a ich dostawcami są renomowane firmy australijskie, angielskie, włoskie, holenderskie czy niemieckie, dbające o jakość i doskonały design. Staramy się, aby wszyscy miłośnicy kawy mogli wybrać u nas odpowiednie dla swoich potrzeb wyposażenie poczynając od młynków poprzez ekspresy ciśnieniowe - kawiarki, zaparzacze do kawy typu "prasa francuska", spieniacze do mleka czy tygielki. Dbamy również o duży wybór kubków porcelanowych, dzbanków  czy filiżanek.


Kategorie