"It's All About Meow - psotne kotki" to linia akcesoriów kuchennych i porcelany do herbaty firmy Ashdene stworzona specjalnie dla miłośników kotów. Autorem ujmującej i słodkiej grafiki wykorzystanej przez firmę Ashdene m. in. na tekstyliach kuchennych czy porcelanowych kubach jest Bob Bowdige. Dominującym kolorem jest pastelowy róż, uzupełniony czystymi kolorami: niebieskim, żółtym i zielonym, wziętymi również z palety pasteli. "Psotne kotki" Ashdene to m.in piękne kubki porcelanowe, tacki, a także tekstylia kuchenne (rękawice, chwytaki do garnka, ściereczki i fartuchy kuchenne). Całość uzupełniają małe kosmetyczki zdobione tymi samymi kolorami i elementami graficznymi.

   Oferowany tu produkt to fartuch kuchenny "Psotne kotki" Ashdene:

  • Fartuch kuchenny "Psotne kotki" Ashdene wykonany jest z bawełny (100%) - 230g.
  • Rozmiary fartucha kuchennego "Psotne kotki" Ashdene to 70 cm x 95 cm.
  • Fartuch kuchenny "Psotne kotki" Ashdene ma dodatkowo możliwość regulowania wielkości.

 

   Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Ashdene - australijskim producencie akcesoriów kuchennych, tekstyliów kuchennych, porcelany do herbaty i kawy ...

   Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

   Firma Ashdene jest znana również na polskim rynku.

   Firma Ashdene jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, cenionym przez odbiorców szczególnie za wyjątkowy design i doskonałej jakości porcelanę kostną używaną do produkcji dzbanków, kubków czy filiżanek do herbaty i kawy. Ashdene cały czas intensywnie inwestuje w rozwój produktów, poszukuje nowych możliwości i śledzi najnowsze trendy rynkowe.

   Coraz większa rzesza Klientów firmy Ashdene docenia także projekty i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych jak rękawice, chwytaki, ręczniki czy fartuszki kuchenne, uzupełniających kolekcje porcelany do kawy i herbaty.

   Szeroka paleta produktów firmy Ashdene pogrupowana jest w piękne i wzajemnie uzupełniające się kolekcje. Każda z nich posiada graficzny element wiodący, rozwinięty i przełożony przez doświadczonych projektantów na wiele produktów. W skład kolekcji, występującej pod jedną nazwą, wchodzą akcesoria do kawy i do herbaty takie jak: kubki porcelanowe, dzbanki (w tym zestawy typu tea for one), filiżanki do herbaty i do kawy, talerzyki koktajlowe, cukiernice, mleczniki czy wreszcie dwu- lub trzyczęściowe patery na ciastka.

   Część związaną z serwowaniem kawy i herbaty uzupełniają piękne podkładki na stół, pod kubki lub pod zastawę, z polipropylenu lub podklejane korkiem, a także tace z melaminy czy zestawy śniadaniowe (kubek porcelanowy + tacka). Uzupełnieniem wielu kolekcji Ashdene są ściereczki kuchenne, eleganckie fartuszki czy wreszcie rękawice kuchenne i chwytaki do gorących naczyń.

   Zarówno porcelana jak i tacki, podkładki na stół, tekstylia kuchenne czy kubki i filiżanki do herbaty i kawy, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy Ashdene, wyróżniają się designem i starannym wykonaniem. Mogą one stać się z pewnością ozdobą każdego domu.

   Firma Ashdene dba również o to, aby ich produkty były efektownie pakowane. Wysokiej jakości, eleganckie kartoniki w różnych kształtach sprawiają, że porcelana tej firmy może być również doskonałym pomysłem na drobny upominek.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

Ashdene Fartuch kuchenny 41043 "psotne kotki"

  • Marka: Ashdene
  • Kod produktu: 41043 Ashdene fartuch kuchenny "psotne kotki"
  • Dostępność: 12
  • 85,00PLN

  • Netto: 69,11PLN

Produkty powiązane

Ashdene Ręcznik kuchenny 40043 "psotne kotki"

Ashdene Ręcznik kuchenny 40043 "psotne kotki"

   Ashdene "It's All About Meow - psotne kotki" to oferta akcesoriów kuchennych i porce..

34,00PLN Netto: 27,64PLN

Ashdene Rękawica kuchenna 41045 "psotne kotki"

Ashdene Rękawica kuchenna 41045 "psotne kotki"

   Ashdene "It's All About Meow - psotne kotki" to oferta akcesoriów kuchennych i porce..

29,00PLN Netto: 23,58PLN

Ashdene Chwytak do naczyń 41044 "psotne kotki"

Ashdene Chwytak do naczyń 41044 "psotne kotki"

   Ashdene "It's All About Meow - psotne kotki" to oferta akcesoriów kuchennych firmy A..

19,00PLN Netto: 15,45PLN

Tagi: fartuch, fartuszek, Ashdene