• Spieniacz elektryczny do ubijania mleka Aerolatte AL-ST4-IV

   Firma Aerolatte to znany angielski producent akcesoriów do kawy i do herbaty. Początkowo firma Aerolatte specjalizowała się w produkcji ręcznych, elektrycznych spieniaczy do mleka. Z czasem poszerzyła znacząco swoją ofertę wchodząc szerzej na rynek specjalistycznych akcesoriów do kawy i do herbaty.

   Oferowany tu produkt to spieniacz elektryczny do ubijania mleka ze stojakiem AL-ST4-IV firmy Aerolatte:

  • Spieniacz elektryczny do ubijania mleka Aerolatte AL-ST4-IV ma uchwyt w kolorze kości słoniowej.
  • Spieniacz elektryczny do ubijania mleka Aerolatte AL-ST4-IV zasilany jest dwoma bateriam typu "paluszek"
  • Spieniacz elektryczny do ubijania mleka Aerolatte AL-ST4-IV sprzedawany jest wraz z estetycznym i praktycznym, lakierowanym stojakiem w identycznym jak uchwyt spieniacza kolorze. Zamknięcie baterii oraz włącznik są w kolorze czarnym.

 

  Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Aerolatte - angielskim producencie kawiarek, zaparzaczy do kawy i herbaty, dripperów i innych akcesoriów do herbaty i kawy ...

   Firma Aerolatte, której produktów jesteśmy polskim dystrybutorem, to znany angielski producent akcesoriów do kawy i do herbaty. Początkowo firma Aerolatte specjalizowała się w produkcji ręcznych, elektrycznych spieniaczy do mleka. Z czasem poszerzyła znacząco swoją ofertę wchodząc szerzej na rynek specjalistycznych akcesoriów do kawy i do herbaty.

   W ofercie Aerolatte wyróżnia się aluminiowa kawiarka z porcelanowym dzbanuszkiem. Starannie wykonana i oryginalna w swoim rozwiązaniu kawiarka Aerolatte pozytywnie wyróżnia się na tle kawiarek dostępnych na naszym rynku.

   Także seria zaparzaczy do kawy Aerolatte typu "prasa francuska" wyróżnia się starannością wykonania, a przy tym bardzo przystępną ceną jak na produkt o takiej jakości. Zaparzacze do kawy Aerolatte wykonane są ze stali nierdzewnej łączonej z żaroodpornym szkłem.

   W naszej ofercie produktów Aerolatte znajdziecie Państwo również przykład sztandarowego produktu firmy Aerolatte: elektryczny mikser do mieszania sosów, dipów czy oczywiście do spieniania mleka.

   Firma Aerolatte cały czas poszukuje pomysłów na nowe produkty. W naszej ofercie są również plastikowe dzbanki Aerolatte z tak wyciętym dnem, aby ułatwiać miksowanie nawet niewielkiej ilości mleka, potrzebnej do zrobienia cappuccino czy latte.

   Akcesoria do kawy firmy Aerolatte są obowiązkowym elementem wyposażenia kuchni każdego miłośnika kawy czy herbaty.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

Spieniacz elektryczny do ubijania mleka Aerolatte AL-ST4-IV

  • Marka: Aerolatte
  • Kod produktu: Aerolatte spieniacz AL-ST4-IV kość słoniowa
  • Dostępność: 98
  • 45,00PLN

  • Netto: 36,59PLN

Tagi: mikser, do ubijania, do mleka, spieniacz, elektryczny