WestLoop to najczęsciej kupowany w Polsce model kubków termicznych firmy Contigo. W modelu tym zastosowano technologię nazwaną przez firmę Contigo "Autoseal", a służącą do do szybkiego, automatycznego uszczelniania nakrętki i ustnika kubka termicznego. Kubek termiczny WestLoop jest bardzo wygodny w użyciu. Z kubka tego można swobodnie korzystać przy użyciu jednej ręki. Jednym palcem naciska się przycisk otwierający kubek, a zwolnienie tego przycisku błyskawicznie uszczelnia kubek termiczny.

   Budowa tego kubka termicznego jest warstwowa i służy do próżniowego utrzymania temperatury.

   W kubku termicznym WestLoop zastosowano mechanizm blokujący przypadkowe otwarcie kubka termicznego.

   Kubek termiczny WestLoop jest doskonale wyprofilowany i świetnie układa się w dłoni.

   Podwójne ścianki kubka termicznego wykonane są ze stali nierdzewnej.

Dane techniczne i wymiary kubka termicznego WestLoop 2.0:

 • Pojemność kubka termicznego WestLoop: 470 ml.
 • Wymiary kubka termicznego WestLoop: 20 x 6,5 cm
 • Waga kubka termicznego WestLoop: 350g
 • Kolor kubka termicznego: pomarańczowy.

 

Ogólne wiadomości na temat firmy Contigo oraz jej kubków termicznych:

   Contigo jest jednym z bardziej znanych amerykańskich producentów kubków termicznych. Contigo jest znana z wielu patentów i kreatywnych rozwiązań wdrażanych w ich produktach takich jak np. kubki termiczne. Patenty Contigo mają na celu takie usprawnienie kubków termicznych tej firmy aby były one bezpieczne, łatwe w użyciu i wygodne. Firma Contigo doskonale zna potrzeby użytkowników kubków termicznych.

   Najbardziej znanym rozwiązaniem zastosowanym w kubkach termicznych to Autoseal. Patent Autoseal w wybranych kubkach termicznych Contigo to automatyczne zamykanie kubka termicznego między łykami. W ten sposób kubek termiczny staje się całkowicie szczelny. Jest to szczególnie ważne i przydatne np. podczas prowadzenia samochodu. Puszczenie przycisku Autoseal sprawia, że kubek termiczny Contigo natychmiast się uszczelnia. Możemy więc bez wahania, natychmiast odstawić kubek termiczny nawet na fotel samochodu. Nowe nakrętki kubków termicznych Contigo zostały zaopatrzone w dodatkowe zabezpieczenie, które uniemożliwia przypadkowe rozszczelnienie się kubka termicznego, W ten sposób kubek termiczny nie otworzy się przypadkowo np. w torbie.

   Kubki termiczne Contigo mają specjalnie zaprojektowane ścianki. Podwójne ścianki kubków termicznych Contigo są bowiem izolowane próżniowo. Dzięki dużej szczelności kubków termicznych Contigo, kubki te utrzymują ciepło naszej herbaty czy kawy nawet przez 4 godziny. Kubki termiczne działają także w drugą stronę. Dzięki swojej szczelności kubki termiczne Contigo zachowują niską temeraturę napojów przez okres do 12 godzin. Kubki termiczne Contigo są więc idealnym rozwiązaniem zarówno w lecie jak i zimą. Podwójne stalowe ścianki czynią także kubek termiczny Contigo bardziej odpornym na uderzenia.

 •    Kubki termiczne Contigo pasują do większości uchwytów samochodowych o średnicy większej niż 7,5 cm.
 •    Kubki termiczne Contigo mogą nam towarzyszyć w drodze do pracy, na wycieczce czy w czasie uprawiania sportu.
 •    Kubki termiczne Contigo dostępne są w wielu kolorach.
 •    Plastikowe elementy kubka termicznego są wolne od BPA.

   W naszym sklepie oferujemy dwa postawowe modele kubków termicznych Contigo. Są to kubki termiczne Byron i WestLoop. Oba te modele kubków termicznych zyskały sobie już w Polsce olbrzymią popularność. Innowacyjność kubków termicznych Contigo i ciągłe udoskonalanie ich działania sprawiło, że Contigo stało się producentem najlepiej sprzedających się w USA kubków termicznych. Produkty Contigo, a w tym zwłaszcza kubki termiczne, zawierają ponad 30 patentów. Kubki termiczne Contigo sprzedawane są w ponad 50 krajach na całym świecie. W ciągu ostatnich 3 lat producent kubków termicznych Contigo zwiększył swoją sprzedaż o ponad 230%.

   I jeszcze jedna ważna zaleta kubków termicznych Contigo: nakrętki wszystkich kubków termicznych są narażone na zasychanie na ich elementach pozostałości po kawie, herbacie i innych napojach. Czasem kubki termiczne są używane przez różne osoby. Nakrętki kubków termicznych Contigo mogą być myte w zmywarce. Wysoka temperatura pomaga w usunięciu nieczystości i resztek napojów z oferowanych przez nas kubków termicznych.

   Jakie są najważniejsze przewagi kubków termicznych Contigo nad konkurencją:

 • kubek termiczny musi utrzymywać temperaturę napojów jak najdłużej. Kubki termiczne Contigo, ze swoim rezultatem ok. 4 godzin znacznie przewyższają inne marki.
 • patenty zastosowane w kubkach termicznych Contigo zapewniają ich szczelność w każdym położeniu.
 • kubki termiczne Contigo są bardzo łatwe w obsłudze i to przy użyciu jednej ręki.
 • nakrętki kubków termicznych Contigo dają się rozkładać, co umożliwia ich łatwe mycie.
 • kubki termiczne Contigo pasują do większości uchwytów samochodowych.
 • firma Contigo jest reprezentowana w Polsce, a jej dytrybutor gwarantuje wszystkie częsci zamienne do kubków termicznych tej firmy.

Kubki termiczne Contigo są więc produktem godnym polecenia.

 

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

 

 • Marka: Contigo
 • Kod produktu: Contigo kubek termiczny West Loop pomarańczowy
 • Dostępność: Wyprzedany
 • 137,00PLN

 • Netto: 111,38PLN

Tagi: kubek, termiczny, stalowy, Contigo