W zestawie jest ściereczka E-cloth do łazienki oraz ściereczka E-cloth do szkła, luster i do polerowania.

Materiał ściereczki E-cloth do łazienki jest gruby, puszysty i ma nieprzeciętne właściwości absorpcyjne. Schnie również szybciej niż produkty tradycyjne. Świetnie nadaje się do usuwania tłustego brudu, nalotu, pozostałości mydła.

Materiał ściereczki E-cloth do szkła, luster i do polerowania jest delikatny, dostosowany do powierzchni szklanych oraz lśniących. Można używać ich zarówno na suche jak i lekko wilgotne powierzchnie. Świetnie nadaje się do usuwania lekkiego brudu, tłuszczu oraz uporczywych zabrudzeń takich jak odciski palców.

Ściereczki E-cloth wyprodukowane są z włókien umożliwiających czyszczenie twardych powierzchni absolutnie bez użycia detergentów - wystarczy tylko produkt E-cloth oraz woda. Ściereczki E-cloth mogą być prane (bez użycia zmiękczaczy, wybielaczy), a nawet gotowane i nie tracą swoich właściwości nawet przez trzysta prań lub trzy lata. W znakomity sposób przyspieszają i ułatwiają sprzątanie, a także ograniczają koszty, wykluczając z domu niebezpieczne detergenty. Usuwają także większość bakterii.

Wymiary ściereczek: do łazienki 32 x 32 cm, do polerowania 40x 50 cm


Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować wby wystawić ocenę

 

  • Marka: E-cloth
  • Kod produktu: E20114 E-cloth zestaw ściereczek do łazienki BP
  • Dostępność: 17
  • 59,00PLN

  • Netto: 47,97PLN

Tagi: E-cloth, sprzątanie, bez detergentów